ایستگاه خبر

توسعه‌دهندگان اتریوم ۲.۰ :‌ فعالسازی Beacon Chain نزدیک است

توسعه‌دهندگان اتریوم ۲.۰ اعلام کرده‌اند که فعالسازی Beacon Chain، که مدتها انتظارش می‌رفت، بسیار نزدیک‌ است.

آخرین پست وبلاگ بن ادینگتون، توسعه دهنده ConsenSys، نشان می‌دهد که همه چیز در حال نزدیک شدن به مرحله پیش‌بینی شده فاز صفر اتریوم ۲.۰ است.

اولین قسمت از این رویداد مهم، فعال شدن قرارداد سپرده است که قبلاً کمی به تأخیر افتاده زیرا توسعه‌دهندگان اتریوم ۲.۰ منتظر حسابرسیِ متمرکز بر عملکرد و امنیتی به نام blst بودند.

ادینگتون اظهار کرد:‌

مهم این است که همانطور که دنی در تماس تلفنی این هفته گزارش داد، حسابرسی به خوبی پیش می‌رود، نتایج انتظار  هفته آینده مشخص می‌شود، و سپس ما می‌توانیم برای همه‌چیز تصمیم‌گیری کنیم.

 

راه اندازی مجدد Medalla
آزمایشگاه Medalla Beacon Chain به دلیل عدم فعالیت اعتبارسنج، پس از سه هفته وقفه در شرف راه‌اندازی مجدد است. این شبکه به دو سوم اعتبارسنج‌ها برای آنلاین بودن و شرکت در آن نیاز دارد تا نهایی شود اما این رقم اخیراً به حدود ۵۰٪ کاهش یافته است.

به منظور راه‌اندازی مجدد کارها، اعتبارسنجهای غیرفعال از استخر بوت می‌شوند تا راه را برای کسانی که مایل به عضویت و مشارکت هستند، فراهم کند. طبق beaconcha.in در حال حاضر بیش از ۳،۸۹۰ اعتبارسنج در صف خروج وجود دارد در حالی که ۹،۴۲۶ در انتظار پیوستن هستند.

|| بیشتر بخوانید:‌ راهنمای استخراج اتریوم – سخت افزار تا استخراج ||

ادینگتون عدم مشارکت اعتبارسنجی را دلیل اصلی فرسایش آزمایشگاه کار می‌داند و می‌افزاید که هنگام راه‌اندازی شبکه زینکن افت زیادی صورت گرفت.

وی اشاره کرد که این دوره به توسعه‌دهندگان کلاینت فرصت داده است تا مسائل فنی‌شان را با نرم‌افزار حل کنند، اما هنوز یک مشکل تنوع وجود دارد که یک مشتری Ethereum بر آزمونها تسلط دارد.

به روز رسانی قیمت اتریوم
تردیدی وجود ندارد که فعالیت رسمی قرارداد سپرده و به دنبال آن اعلام راه‌اندازی Beacon Chain، محرکی برای افزایش قیمت‌های Ethereum خواهد بود. در حال حاضر، ETH چند ساعت پیش موفق شده است سطح ۴۰۰ دلار را به دست آورد.

هدف بعدی اتریوم در منطقه مقاومتِ حدود ۴۲۰ دلار قرار دارد. و امکان بازگشت به بالاترین قیمت خود در سال ۲۰۲۰ یعنی ۴۸۰ دلار، بسیار ضعیف به نظر می‌رسد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41802
دکمه بازگشت به بالا