ایستگاه خبر

آغاز معاملات سهام Ether Capital بر روی بورس اوراق بهادار کانادا

سهام شرکت سرمایه گذاری رمزارزی Ether Capital تجارت خود را در یک بروکر بورس و اوراق بهادار که در شهر تورنتو کشور کانادا مستقر است، آغاز کرده است.

این فهرست بندی چند روز پس از تکمیل آگهی قبلی شرکت تحت عنوان «معامله خرید معکوس» منتشر شده است که نو آرایی شرکت Ethereum Capital را بیان می کند. به گزارش کوین ایران و به نقل از پایگاه خبری news.bitcoin، معاملات سهام شرکت Ether Capital  در روز پنج شنبه بر روی بورس NEO شهر تورنتو کانادا آغاز شد. بر اساس این گزارش، سهام ETHC شرکت در حال حاضر با قیمت حدودی  ۲.۴۵ USD معامله می شود.

بیشتر بخوانید: تحقیق کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا روی ICO ها

آغاز معاملات شرکت Ether Capital در بورس سهام کانادا

آغاز معاملات شرکت Ether Capital در بورس سهام کانادا
Ether Capital Shares Commence Trading on Canadian Stock Exchange

آقای Ben Roberts کارمند ارشد بخش اطلاعات این شرکت در گفت و گو با خبرگزاری ها عنوان کرد که سهام این شرکت به میزان معادل ۴۵ میلیون دلار کانادا افزایش داشته است که این رقم، هنوز ۱۰ درصد از میزان انتظارات و پیش بینی ها کمتر است. شرکت Ether Capital در ابتدا به دنبال فروش ۲۰ میلیون از سهام (اوراق بهادار) شرکت به قیمت هر سهم ۲.۵۰ دلار بوده است که از این میزان موفق به فروش تنها ۱۸ میلیون سهم گردیده است. این عرضه ی خصوصی توسط مدیران بازار سرمایه بانک تجاری امپریال کانادا (CIBC) و شرکت Canaccord Genuity Corp ارائه شده است.

بیشتر بخوانید: دو صرافی رمزارز دیگر توسط نهاد قانون گذاری مالی ژاپن معلق شدند

«مرحله بحرانی» در فهرست بندی این فروش سهام

آقای Roberts بیان کرد که شرکت Ether Capital به دنبال تبدیل حدود ۹۰ درصد از منابع مالی به دست آمده ی خود به توکن اتریوم می باشد. البته آقای Roberts اشاره ای به تعداد توکن های خریداری شده نکرده است. بر اساس اخبار منتشره در ماه ژانویه، شرکت Ether Capital عنوان کرده است که به منظور به دست آوردن کنترل سهام کسب و کار های مبتنی بر اتریوم، به دنبال استفاده از بخشی از منابع مالی خود می باشد.

آقای Som Seif مدیر اجرایی و کارمند بخش سرمایه گذاری این شرکت گفت که تکمیل این معاملات و آغاز مبادلات عمومی، یک مرحله بحرانی در مأموریت این شرکت است. آقای Seif اضافه کرد که این شرکت به فراهم آوردن فرصت سرمایه گذاری در اولین عرضه سهام عمومی که با تمرکز کامل بر اکوسیستم Ethereum به وجود آمده است تمایل دارد. در ضمن این شرکت به هدایت صحیح تکنولوژی های مخرب تغییر دهنده ی صنایع کمک خواهد کرد.

آقای Roberts در مقابل چالش هایی که شرکت های به دنبال فعالیت در صنعت رمزارز ها روبرو هستند، فرایند های دخیل در راه اندازی این شرکت را ساده توصیف کرده است. او عنوان می کند که اولین قدم در این رابطه، مذاکره با کمیسیون اوراق بهادار انتاریو و اخذ موافقت ضمنی آن ها بود. مرحله بعدی گفت و گو با بانک ها جهت جلب اطمینان آن ها و راه اندازی یک روش نگهداری امن دارایی بوده است.

بیشتر بخوانید: نحوه عملکرد صندوق های سرمایه گذاری بورس (ETF) در حوزه بلاکچین

او اظهار کرد که معتقد است باید به بازار فرصت داد تا ارزش معامله پیشنهادی این شرکت را درک کند. ضمنا می گوید که کاربرد این موضوع، دو چندان است. اول این که به مردم حقیقت و واقعیت های درون بازار را نشان می دهد؛ در مرحله بعدی و مهم تر از این موضوعات، حجم عظیمی از دارایی را ایجاد می کند که به ما در جامعه و پلتفرم اتریوم فضا می دهد.

آقای Roberts ادامه داد:

“از آن جا که ما در فرایند فروش سهام قرار داریم و شرایط به نحوی بوده که میزان کل سهام خریداری شده ما در حال افزایش است، می توانیم فرصت هایی برای تبدیل به شرکت هایی نظیر ConsenSys داشته باشیم. این شرکت یک موسسه بزرگ سازمان یافته در اتریوم است که از پلتفرم خود برای ایجاد ارزش استفاده می کند.”

بیشتر بخوانید: پشتیبانی یک کارگزار بورس و اوراق بهادار دیگر از رمزارز ها

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند متعلق به نویسنده بوده و لزوما مربوط به کوین ایران نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.


source & image

کلمات کلیدی: بورس اوراق بهادار تورنتو بانک تجارت سهام شرکت های تجاری توکن رمزارز کانادا – Ether Capital

https://coiniran.com/?p=20382
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x