ایستگاه خبر

سال ۲۰۲۱ سالی سرنوشت‌ساز برای سرمایه‌گذاران بیت کوین است یا اتریوم؟

بیت کوین امروز با عبور از سطح 27000 دلار معاملات خارق‌العاده‌ای را رقم زده است و در حال حاضر در بالاترین سطح جدید خود در حدود 27،650 دلار معامله می‌شود. این یک جهش بزرگ در قیمت بیت کوین است که به نظر نمی‌رسد به این زودی متوقف شود.
همانطور که بیت کوین در حال دستیابی به سودهای کلان است، آلت کوین‌ها نیز از این روند پیروی کرده‌اند. Ethereum (ETH) از سطح مقاومت خود عبور کرده و 4٪ بالاتر از سطح 650 دلار است. بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که روند افزایشی قیمت ETH تازه آغاز شده است و سال ۲۰۲۱ می‌تواند یک سال سرنوشت‌ساز برای ETH باشد.

توجه داشته باشید که از نظر درصد بازده، ETH در مقایسه با BTC در سال 2020 عملکرد بهتری داشته است. بازده سال به روز Ethereum (ETH) 400٪ است در حالی که این مقیاس برای BTC 300٪ است. با این حال، واقعیت این است که BTC در حال حاضر 30 درصد بالاتر از بالاترین قیمت خود در سال 2017 معامله می‌شود در حالی که ETH با بیش از 50 درصد کاهش از بالاترین قیمت خود در حال معامله در بازار است.

بسیاری از تحلیلگران بازار فکر می‌کنند سال ۲۰۲۱ می‌تواند سال ETH باشد. درست مانند بیت کوین، علاقه سازمانی به اتریوم در حال رشد است، اگرچه با سرعت کمتری. طی چند ماه گذشته Grayscale Etherem Trust (ETHE) سرمایه گذاری‌های بزرگی انجام داده است که می‌تواند در سال آینده سرعت بیشتری بگیرد!

Grayscale Ethereum Trust (ETHE) اکنون بیش از 1.7 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت (AUM) دارد. سهام ETHE (OTCMKTS: ETHE) در حال حاضر 700٪  افزایش یافته است. بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که به محض آرام شدن نوسانات افزایشی قیمت بیت کوین، منابع مالی به altcoins منتقل می‌شود و اتریوم اولین انتخاب سرمایه‌گذاران خواهد بود.

این یک چرخه است. بیت کوین در نهایت دوباره به تعادل می‌رسد و آلت کوین‌ها افزایش می‌یابند. دارندگان بیت کوین درآمد کسب می‌کنند، اما مشاوران هوشمند ALTCOINها بیشتر!!

– ALEX KRÜGER (KRUGERMACRO) 27 دسامبر سال 2020

آینده اتر (ETH) برای هدف قرار دادن مشارکت سازمانی
دو هفته قبل، صرافی شیکاگو (گروه CME) اعلام کرد که معاملات معاملات آتی Ether (ETH) را در فوریه 2021 آغاز خواهد کرد. به یاد داشته باشید، CME برای اولین بار Bitcoin Futures را در دسامبر 2017 آغاز کرد که نقطه شروع مشارکت سازمانی در BTC بود.

به احتمال زیاد اتریوم در سال 2021 از بالاترین قیمت خود در 1400 دلار عبور خواهد کرد، به این معنی شاهد افزایش قیمت 100 درصدی در سال آینده هستیم.

به غیر از Ethereum (ETH)، آلتکوین‌های دیگری نیز وجود دارد که باید در سال ۲۰۲۱ در نظرشان داشته باشید. Litecoin (LTC) با رشد ۹۰ درصدی حضور قدرتمندی در عرصه کریپتو داشته است. سکه‌های دیگری مانند Polkadot (DOT) و Chainlink (LINK) امسال پیشرفت‌های خوبی داشته‌اند. Cardano (ADA) نیز در بلاکچین خود پیشرفت‌های چشمگیری داشته است.

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا