ایستگاه خبر

سال ۲۰۲۱ سالی سرنوشت‌ساز برای سرمایه‌گذاران بیت کوین است یا اتریوم؟

بیت کوین امروز با عبور از سطح ۲۷۰۰۰ دلار معاملات خارق‌العاده‌ای را رقم زده است و در حال حاضر در بالاترین سطح جدید خود در حدود ۲۷،۶۵۰ دلار معامله می‌شود. این یک جهش بزرگ در قیمت بیت کوین است که به نظر نمی‌رسد به این زودی متوقف شود.
همانطور که بیت کوین در حال دستیابی به سودهای کلان است، آلت کوین‌ها نیز از این روند پیروی کرده‌اند. Ethereum (ETH) از سطح مقاومت خود عبور کرده و ۴٪ بالاتر از سطح ۶۵۰ دلار است. بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که روند افزایشی قیمت ETH تازه آغاز شده است و سال ۲۰۲۱ می‌تواند یک سال سرنوشت‌ساز برای ETH باشد.

توجه داشته باشید که از نظر درصد بازده، ETH در مقایسه با BTC در سال ۲۰۲۰ عملکرد بهتری داشته است. بازده سال به روز Ethereum (ETH) 400٪ است در حالی که این مقیاس برای BTC 300٪ است. با این حال، واقعیت این است که BTC در حال حاضر ۳۰ درصد بالاتر از بالاترین قیمت خود در سال ۲۰۱۷ معامله می‌شود در حالی که ETH با بیش از ۵۰ درصد کاهش از بالاترین قیمت خود در حال معامله در بازار است.

بسیاری از تحلیلگران بازار فکر می‌کنند سال ۲۰۲۱ می‌تواند سال ETH باشد. درست مانند بیت کوین، علاقه سازمانی به اتریوم در حال رشد است، اگرچه با سرعت کمتری. طی چند ماه گذشته Grayscale Etherem Trust (ETHE) سرمایه گذاری‌های بزرگی انجام داده است که می‌تواند در سال آینده سرعت بیشتری بگیرد!

Grayscale Ethereum Trust (ETHE) اکنون بیش از ۱.۷ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت (AUM) دارد. سهام ETHE (OTCMKTS: ETHE) در حال حاضر ۷۰۰٪  افزایش یافته است. بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که به محض آرام شدن نوسانات افزایشی قیمت بیت کوین، منابع مالی به altcoins منتقل می‌شود و اتریوم اولین انتخاب سرمایه‌گذاران خواهد بود.

این یک چرخه است. بیت کوین در نهایت دوباره به تعادل می‌رسد و آلت کوین‌ها افزایش می‌یابند. دارندگان بیت کوین درآمد کسب می‌کنند، اما مشاوران هوشمند ALTCOINها بیشتر!!

– ALEX KRÜGER (KRUGERMACRO) 27 دسامبر سال ۲۰۲۰

آینده اتر (ETH) برای هدف قرار دادن مشارکت سازمانی
دو هفته قبل، صرافی شیکاگو (گروه CME) اعلام کرد که معاملات معاملات آتی Ether (ETH) را در فوریه ۲۰۲۱ آغاز خواهد کرد. به یاد داشته باشید، CME برای اولین بار Bitcoin Futures را در دسامبر ۲۰۱۷ آغاز کرد که نقطه شروع مشارکت سازمانی در BTC بود.

به احتمال زیاد اتریوم در سال ۲۰۲۱ از بالاترین قیمت خود در ۱۴۰۰ دلار عبور خواهد کرد، به این معنی شاهد افزایش قیمت ۱۰۰ درصدی در سال آینده هستیم.

به غیر از Ethereum (ETH)، آلتکوین‌های دیگری نیز وجود دارد که باید در سال ۲۰۲۱ در نظرشان داشته باشید. Litecoin (LTC) با رشد ۹۰ درصدی حضور قدرتمندی در عرصه کریپتو داشته است. سکه‌های دیگری مانند Polkadot (DOT) و Chainlink (LINK) امسال پیشرفت‌های خوبی داشته‌اند. Cardano (ADA) نیز در بلاکچین خود پیشرفت‌های چشمگیری داشته است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42813
دکمه بازگشت به بالا