ایستگاه خبر

مرحلهٔ صفر ETH 2.0 در ماه دسامبر آغاز می‌شود

در ماه دسامبر احتمال دارد جامعهٔ رمزارزها اولین مرحله مقدماتی تغییر مورد انتظار از Ethereum 2.0 را ببینند.

چند روز پیش موسسهٔ اتریوم مشخصات ETH 2.0 را منتشر کرد که توضیح می‌دهد چگونه مرحله تولید فراخوانی می‌شود. علاوه‌براین، در ۵ نوامبر بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین ۳۲۰۰ ETH را به مرحلهٔ کشف و تولید ارسال کرد تا پس از انتقال، سرمایه‌گذاری در رمزارز آغاز شود.

مدتی است که معاملات ETH 2.0 به تعویق افتاده است و به نظر می‌رسد مرحلهٔ اول قرار است در تاریخ ۱ دسامبر ۲۰۲۰ آغاز شود. مرحلهٔ اول ETH 2.0 اغلب به عنوان مرحلهٔ صفر یاد می‌شود و توسعه‌دهندگان اتریوم ادعا می‌کنند که تراکنش‌ها مصرف انرژی کمتری خواهند داشت. این بلاکچین همچنین قرار است خرده‌زنجیره‌هایی را نیز معرفی کند، گرچه این روزها بیشتر افراد در حال بحث در مورد چگونگی اجرای سازوکار اثبات سهم (PoS) هستند.

صاحبان ETH به‌عنوان یک بلاکچین PoS می‌توانند کوین‌های خود را وارد سهام کرده و نودهای اعتبارسنج را اجرا کنند. هرکسی، به شرط آنکه حداقل ۳۲ ETH داشته باشد می‌تواند در شبکه اتریوم مشارکت کند. بنابر موسسه اتریوم، ۳۲ ETH به صورت فاز به فاز ارسال می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند نقشه را در این لینک مشاهده کنند.

۴ نوامبر موسسه اتریوم یک به‌روزرسانی با عنوان eth2 quick update no. 19 منتشر کرد که طبق آن راه‌اندازی مرحله صفر در تاریخ ۱ دسامبر یا همان حدود اتفاق بیفتد.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41889
دکمه بازگشت به بالا