ایستگاه خبر

اعتبارسنجی اتریوم ۲.۰ تا زمان اجرای به‌روزرسانی افزایش می‌یابد

شبکه اتریوم (ETH) در آستانه اجرای اتریوم ۲.۰ (ETH 2.0) شاهد افزایش چشمگیر اعتبارسنجی اتریوم ۲.۰ است. اتریوم دو یک پروتکل جدید است که می‌تواند الگوریتم اثبات انجام کار بلاک‌چین‌هایی همانند بیت کوین و اتریوم را پشت سر بگذارد و با یک حرکت رو به جلو، این الگوریتم را با پروتکل‌های اثبات سهام جایگزین کند. این پروتکل مکانیسم اجماع جدیدی ارائه می‌دهد و به کاهش فعالیت پیچیده شبکه کمک خواهد کرد، از این طریق ETH 2.0 قادر خواهد بود تایید تراکنش‌ها را سریع‌تر و ارزان‌تر انجام دهد.

« به‌صورت بالقوه چه تعداد اعتباردهنده اتریوم ۲.۰ وجود دارد؟ در حال حاضر، 116351 #Ethereum وجود دارند که ۳۲ کوین اتریوم یا بیش از این دارند که این میزان تقریباً 14 درصد بیشتر از سال گذشته است.»

طبق توییت اخیر منتشرشده توسط Glassnode، در حال حاضر بیش از 115،000 نشانی با 32 اتریوم یا بیشتر وجود دارد که نشان دهنده افزایش قابل توجه حداقل 14 درصدی تاکنون در سال 2020 و ساختن یک معیار بالقوه برای تعیین اعتبار ETH 2.0 است.

این موضوع تصمیمی نیست که اخیراً اتخاذ شده باشد؛ دو سال پیش در سال 2018، بنیانگذار اتریوم، ویتالیک باترین گفت که پس از تغییرات اعمالی بر روی شبکه، کاربرانی که حداقل 32 کوین اتریوم دارند، و نقش یک گره را در شبکه بازی می‌کنند با توجه به پروتکل‌های مکانیزم اجماع جدید پاداش دریافت خواهند کرد.

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا