ایستگاه خبر

Enjin بایننس و مایکروسافت را به پروژه NFT خود جذب می‌کند

طبق اعلامیه وبسایت Enjin این شرکت فاش کرده است که بیش از ۵۰ شرکت از زنجیره بلوک JumpNet آن استفاده می‌کنند.

JumpNet چیست؟

JumpNet زنجیره بلوکی است که برای میزبانی توکن‌های غیرقابل تعویض یا NFTهای استاندارد اتریوم ERC-1155 طراحی شده است.

بیش از ۵۰ شرکت در طی دو هفته پس از راه‌اندازی، توکن‌های غیرقابل انعطاف یا «رمزگشایی رمزگذاری» را در JumpNet راه‌اندازی کرده‌اند.

لیست شرکا شامل شرکت‌های برجسته‌ای مانند Microsoft ،Binance و OKEx است. شرکای دیگر شاملKriptomat ،BlockDown ، Ludena Protocol ،Lost Relics ،VTubers ،MyMetaverse ،The Six Dragons ،Beauty in the Streets و MetaverseMe هستند.

مایکروسافت یک سری NFT با نام Azure Heroes در JumpNet ایجاد کرده است. در همین حال، Binance ،Kriptomat و OKEx نیز کلکسیون‌هایی ایجاد کرده‌اند.

سیمون کرتونگورو، نایب رئیس توسعه‌دهندگان Enjin اظهار داشت: JumpNet کاملاً سرعت پیشرفت را تغییر داده است. توانایی ضرب و معامله آزادانه تقریباً تمام پروژه را از حالت انسداد خارج می‌کند، و آن ها در سریع‌ترین زمان ممکن به JumpNet می‌پیوندند،»

Enjin هزینه اتریوم را کاهش می‌دهد

Enjin متکی به اجماع اثبات اعتبار است و نه استخراج، به این معنی که قادر به انجام معاملات بدون اتکا به هزینه‌های بالای معاملات اتریوم و محدودیت‌های استخراج است.

این پلتفرم با کاهش اتکا به استخراج اتریوم، اثرات زیست‌محیطی را نیز کاهش می دهد. طبق گفته Enjin، این روش ۹۹٪ کمتر از اتریوم برق مصرف می‌کند.

Enjin به عنوان یک پلتفرم صدور NFT در سال ۲۰۱۷ با تمرکز ویژه بر بازی‌ها آغاز به کار کرد. از یک سال بعد، این شرکت پیشگام استاندارد توکن ERC-1155 بود که توانایی پشتیبانی از رمز ارزها و توکن‌های غیرقابل تعویض در یک قرارداد هوشمند را دارد.

هدف این شرکت کار با مواردی غیر از اتریوم است: Enjin اخیراً ۱۸.۹ میلیون دلار از سرمایه‌گذاران خصوصی برای ساخت بلاکچین NFT در پولکادات به نام Efinity جمع کرده است.

 

پیشنهاد مطالعه:‌هزینه گس اتریوم: یک توضیح ساده

 

Source

https://coiniran.com/?p=45232
دکمه بازگشت به بالا