ایستگاه خبر

احتمال مناظره جک دورسی و ایلان ماسک درباره بیت کوین

طبق توئیت‌های اخیر منتشرشده، ممکن است در یک رویداد آینده بیت کوین مدیر عامل تسلا، ایلان ماسک با جک دورسی مدیر عامل توییتر، درباره بیت کوین مناظره کنند.

اوایل امروز، دورسی به ماسک پیشنهاد داد که آن‌ها در این مراسم گفتگویی داشته باشند. ماسک در پاسخ به پیشنهاد جک دورسی نوشت: «بسیار خوب، این کار را انجام خواهیم داد.»

رویداد پیش رو The B Word نام دارد. ( و حرف B در این عنوان به بیت کوین اشاره دارد). تمرکز رخداد پیش رو بر این است که چگونه مؤسسات می‌توانند از بیت کوین استفاده کنند ، که طبق گفته ماسک، از آنجا که شرکت تسلا ۱.۵ میلیارد دلار در رمز ارزها سرمایه‌گذاری کرده است ماسک گزینه‌ مناسبی برای صحبت کردن درباره این موضوع است.

اما آنچه بحث و گفتگو بین این دو جالب می‌کند این است که جک دورسی از طرفداران سرسخت بیت کوین شده است در حالی که به نظر می‌رسد ایلان ماسک انتقادات زیادی به آن دارد، انتقادات او هم شامل اشاره‌هایی به پیامدهای زیست‌محیطی این فناوری است و هم به جامعه حامی آن.

در این مراسم سخنرانانی از جمله کتی وود بنیانگذار ARK Invest، آدام بک مدیر عامل بلاک‌استریم (Blockstream) و مایکل مورل، سرپرست و معاون سابق آژانس اطلاعات مرکزی ایالات متحده (CIA) حضور خواهند داشت.

با این حال، ماسک، توییت خود را با یک شکلک پوزخند به پایان رساند، بنابراین شما هرگز نمی‌دانید که آیا او جدی است یا خیر.

 

پیشنهاد مطالعه:‌وضعیت حال حاضر بازار بیت کوین: رشد قیمت یا کاهش قیمت؟ – تحلیل

 

Source

https://coiniran.com/?p=46215
دکمه بازگشت به بالا