ایستگاه خبر

آغوش گشوده‌ی شرکت EBay به رمز ارزها و NFTها

EBay Inc روز دوشنبه گفت پذیرش رمز ارزها به‌عنوان نوعی پرداخت در آینده امکان‌پذیر خواهد بود و در حال جستجوی راه‌هایی برای دستیابی به توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در پلتفرم خود است.

تعداد فزاینده‌ای از شرکت‌ها شروع به پذیرش ارزهای مجازی به‌عنوان نوعی پرداخت کرده‌اند و  این یک قدم دیگر برای تبدیل شدن به جریان اصلی است.

Tesla Inc (TSLA.O) در حال حاضر بیت کوین را به‌عنوان روشی برای پرداخت اتومبیل‌های الکتریکی خود قبول می‌کند، در حالی که PayPal شرکت شناخته‌شده‌ی پرداخت نیز سال گذشته به مشتریان خود امکان خرید، فروش و نگهداری رمز ارزها را با استفاده از کیف پول آنلاین خود فراهم کرده است.

 

پیشنهاد مطالعه: توکن غیر قابل تعویض (NFT) چیست؟

 

eBay در بیانیه‌ای به رویترز گفت: «ما همیشه به دنبال مناسب‌ترین روش‌های پرداخت هستیم و ارزیابی آن را ادامه خواهیم داد. ما هیچ برنامه‌ی فوری‌ای نداریم، اما این ارز (رمز ارز) چیزی است که به آن توجه می‌کنیم.»

جیمی ایانونه، مدیر ارشد اجرایی این شرکت در مصاحبه با CNBC گفت که پذیرش ارز‌های مجازی گزینه‌ای است که شرکت به دنبال آن است.

EBay که هفته‌ی گذشته با سود ناچیز در سه‌ماهه‌ی دوم سرمایه‌گذاران را ناامید کرد، گفت در حال بررسی «تعدادی از راه‌ها» برای ورود به فضای NFT است.

NFTها، نوعی دارایی دیجیتال‌ در یک بلاکچین‌اند، و امسال با محبوبیت گسترده‌ای روبرو شده‌اند. آثار هنری NFT به قیمت میلیون‌ها دلار فروخته شده‌اند و موزیسین‌هایی مانند گروه راک Kings of Leon تصمیم دارند آخرین آلبوم خود را به‌صورت NFT روانه‌ی بازار کنند.

ایانون در CNBC گفت: شما در حال بررسی فرصت‌ها هستیم که چگونه می‌توانیم (NFT) را به روشی آسان در eBay فعال کنیم.»

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=45469
دکمه بازگشت به بالا