ایستگاه خبر

شکوفایی رمز ارز DOT و رسیدن به قله‌های قیمتی جدید!!

پروژه Polkadot یک رشد عظیم ۳۷.۹ درصدی را در ۲۴ ساعت گذشته تجربه کرده است و رمز ارز DOT که رمز ارز این پروژه است برای اولین بار به قیمت ۱۲.۷۴ دلار رسید که با در نظر گرفتن این قله قیمتی، حجم بازار این رمز ارز ۱۰ میلیارد دلار خواهد بود. این رمز ارز برای اولین بار تبدیل به پنجمین رمز ارز بزرگ بازار شده است.

پروژه Polkadot به عنوان رقیب اصلی اتریوم دیده می‌شود زیرا به قرارداد‌های هوشمند اجازه می‌دهد که در اکوسیستمی از بلاک چین‌های بیشتر با نام پاراچین‌ها (Parachains) کار کنند. این پروژه توانست به جایگاه پنجم بازار رمز ارز‌ها برسد و از لایت کوین سبقت بگیرد. DOT یک پروژه برجسته بلاک چینی است که به حلقه استانداردی از اعتبارسنج‌ها اجازه می‌دهد که بلاک چین‌های مختلف را به همدیگر مرتبط کنند و از این طریق، نوعی عملکرد مالی استثنایی فراهم آید.

افزایش قیمت DOT دلایل برجسته زیادی دارد که از جمله آنها می‌توان به رشد کلی بازار رمز ارز، انتظاری که از سیستم‌های بلاک چینی مقیاس‌پذیر می‌رود، حرکت این پروژه به سوی دیفای و اطلاعاتی در ارتباط با چندین پروژه در حال توسعه اشاره کرد. DOT اینک در حال تثبیت موقعیت خود در میان رمز ارز‌های رده اول بازار است. این رمز ارز در یک ماه گذشته تقریبا ۱۴۱ درصد رشد را تجربه کرده است.

Polkadot یک پلتفرم بلاک چینی نسبتا تازه‌کار است اما از معدود پروژه‌هایی است که در سال ۲۰۲۰ توانست با توکن‌های دیفای رقابت کند. این پروژه شبکه اصلی خود را در می ماه ۲۰۲۰ راه‌اندازی کرد و از پروژه‌هایی مانند Moonbeam که در زمینه قرارداد‌های هوشمند مقیاس‌پذیر فعالیت دارد و KILT که در زمینه پروژه‌های هویت دیجیتال فعالیت دارد، برای رسیدن به پیشرفت خود استفاده کرد. قرار است که Polkadot در سال ۲۰۲۱ بر پروژه‌های برجسته‌ای کار کند که از جمله آنها می‌توان به Acala و Frontier اشاره کرد. باید دید که آیا کار بر روی این پروژه‌ها رمز ارز DOT را به شکوفایی بیشتر خواهد رساند؟ نظر شما در این رابطه چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43200
دکمه بازگشت به بالا