ایستگاه خبر

دوج کوین آماده‌ی یک صعود دیگر!

دوج کوین تا زمانی که بتواند خودش را بالای سطح حمایت ۰.۰۴۶ دلار نگه دارد، به نظر می‌رسد که آماده‌ی یک صعود دیگر باشد.

به دنبال اصلاح ۴۰ درصدی اخیر، به نظر می‌رسد که دوج کوین خودش را آماده‌ی ثبت یک سقف تاریخی جدید می‌کند.

یکی از معامله‌گران قدیمی به نام Peter Brandt نیز به این موضوع اشاره کرده است که دوج کوین در حال تشکیل یک الگوی صعودی (گاوی) می‌باشد.

دوج کوین پس از رشدی نزدیک به ۱۱۰۰ درصد در اواخر ژانویه وارد یک فاز اصلاحی شد. برخلاف این اتفاق،‌ یکی از مطرح ترین تحلیل‌گران تکنیکال در این صنعت معتقد است که دوج کوین همچنان جا برای پیشرفت و رشد دارد.

دوج کوین و احتمال ادامه‌ی روند صعودی

آقای Peter Brandt مدیرعامل شرکت LLC، اخیرا برای اولین بار درباره قیمت دوج کوین نظر خود را منتشر کرده است. اگرچه این معامله‌گر کارکشته همچنان معتقد است که تنها ارزهای دیجیتال با کارکرد واقعی بیت کوین و اتریوم هستند، اما به نظر می‌رسد که دوج کوین نیز می‌تواند در آینده‌ای نزدیک منبع خوبی برای سود دهی باشد.

با توجه به سخنان Brandt‌، قیمت دوج کوین در نمودار چهار ساعته‌ی خود به نظر می‌رسد که در حال تشکیل یک الگوی فنجان و دسته باشد. این اطلاعات تکنیکال نشان دهنده‌ی این است که الگوی صعودی گاوی ادامه دار بوده که بیشتر معامله‌گران از آن برای سرمایه‌ گذاری‌های بلند مدت استفاده می‌کنند.

دوج کوین بعد از برگشت خوردن در سطح مقاومت ۰.۰۸۲ دلار، اکنون درحال تشکیل الگوی دسته می‌باشد. اگر خریدی قوی در همین سطح قیمتی صورت گیرد می‌تواند باعث شود که این ارز دوباره به این سطح مقاومتی حمله کرده و در نهایت از آن عبور کند. اگر این اتفاق رخ دهد، الگوی فنجان می‌تواند پیش‌درآمدی برای یک صعود ۷۵ درصدی باشد که قیمت این آلتکوین را به ۰.۱۴۴ دلار خواهد رساند.

این هدف با اندازه گیری ارتفاع میان کف فنجان و سطح مقاومت بالای آن، به علاوه‌ی فاصله‌ی صعود از نقطه‌ی شکست سطح مقاومت، به دست آمده است.

بدون در نظر گرفتن این دیدگاه مثبت، مدل ورود/ خروج نقدینگی در حوالی قیمت (IOMAP) نشان میدهد که دوج کوین درگیر یک سطح مقاومتی بسیار قوی شده است. نزدیک به ۵۷ هزار آدرس پیش از این به مقدار ۸.۵۰ میلیارد دوج کوین را در بازه‌ی قیمتی ۰.۰۵۵ دلار تا ۰.۰۵۶ دلار خریداری کرده‌اند.

تاریخچه‌ی تراکنشات نشان می‌دهد که این رمز ارز درست زیر یک مقاومت قوی می‌باشد.

به همین دلیل، این ارز پرحاشیه می‌تواند درگیر چالش‌هایی شود مگر اینکه بتواند نمودار خود را بالاتر از این سطح قیمت ببندد. رد شدن از سطح مقاومتی ۰.۰۸۲ دلار می‌تواند نوید یک رشد و صعود عالی را دهد و در نهایت این آلتکوین را به ۰.۱۴۴ دلار برساند.

وقتی مقاومت بالای سر دوج کوین را در نظر می‌گیریم، معامله‌ی آن بالاتر از حمایت ضعیف اکنون، کاملا بی‌ارزش است. پس معامله‌گران بهتر است که توجه کافی به نقطه‌ی کلیدی ۰.۰۴۶ دلار داشته باشند.

فروش زیاد و ناگهانی که باعث شد قیمت دوج به زیر این دیوار تقاضا بیاید می‌تواند یک فروش عظیم دیگر را نیز رقم بزند که باعث سقوط قیمت این ارز تا نقطه‌ی مناسب در محدوده‌ی ۰.۰۳۰ دلار شود.

 

source

https://coiniran.com/?p=43859
دکمه بازگشت به بالا