ایستگاه خبر

اعلام همکاری DigiByte و ZelaaPayAE به منظور افزایش پذیرش DGB در امارات متحده

بنیاد DigiByte، سازمان پشتیبان پروتکل غیرمتمرکز و اثبات کار بلاکچین DigiByte (DGB) اخیراً با فعال کردن سیستم‌های کریپتوی POS و ویزا کارت در سراسر امارات متحده عربی با ZelaaPayAE (ZPAE) اعلام همکاری کرد. هدف این همکاری گسترش آگاهی و پذیرش  سیستم کریپتوی DGB در امارات متحده عربی عنوان شده است.

برای افراد نامطلع، توکن بومی ZelaaPay  ZPAE، یک ابزار کاربردی است که برای پردازش معاملات فیات به رمزارز در امارات متحده عربی طراحی شده است. در اصل، ZelaaPay در تلاش است تا مردم را از مزایای پرداخت‌های دیجیتال نسبت به پرداخت‌های نقدی آگاه کند و به تقویت اقتصاد دیجیتال در امارات متحده عربی بپردازد.

دیجیتالی کردن پول در امارات
تخمین زده می‌شود ZelaaPay به طور خاص بر ۵۴ میلیون نفر از ساکنین امارات متحده تمرکز کرده است که ارزش خالص ثروت آنها حداقل ۳ تریلیون دلار است. اکثریت قریب به اتفاق این ثروت هنوز به روش‌های قدیمی مدیریت می‌شود و ZelaaPay قصد دارد تا آن را دیجیتالی کند و به طور هم زمان به جای تکیه بر مؤسسات مالی، کنترل کاملی وجوه را بر عهده خود افراد بگذارد.

به این منظور، علاوه بر نصب POS کریپتو در سراسر کشور، ZelaaPay دبیت کارت‌هایی همخوان با رمزارزها و هماهنگ با سیستم‌های POS به افراد ارائه می‌دهد. مشارکت DigiByte با ZelaaPay نه تنها فرصتی فوق‌العاده برای پذیرش DGB فراهم می‌کند بلکه با افزودن یک پروتکل بلاکچین غیرمتمرکز، مقیاس‌پذیر و آزمایش‌شده، اکوسیستم ZelaaPay را تقویت می‌کند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=39936
دکمه بازگشت به بالا