ایستگاه خبر

پایان داستان، تمام دارایی‌ها و مالکیت معنوی Diem به Silvergate واگذار شد!

انجمن Diem و Silvergate امروز اعلام کردند که Silvergate Capital Corporation مالکیت معنوی و سایر دارایی‌های شبکه Diem Payment را به دست خواهد آورد.

دارایی ها شامل توسعه، استقرار و زیرساخت عملیات و ابزارهایی برای اجرای یک شبکه پرداخت مبتنی بر بلاکچین است. طبق بیانیه‌ای از Silvergate، آن‌ها همچنین «عناصر نرم‌افزاری اختصاصی را که برای اجرای یک شبکه استیبل کوین منطبق با مقررات ضروری است» دریافت خواهند کرد.

در ماه مه گذشته، زمانی که دیم پس از دو سال دغدغه‌های نظارتی، سوئیس را به مقصد ایالات متحده ترک کرد، رسانه‌ها از همکاری بین دیم و سیلورگیت، یک بانک رمز ارزی خبر دادند. همانطور که The Block در آن زمان گزارش داد، سیلورگیت امیدوار بود که دیم فرصت‌هایی برای کسب درآمد در فضای استیبل کوین ارائه دهد.

Diem که در سال ۲۰۱۹ به عنوان Libra شروع به کار کرد، با یک نبرد طولانی و مداوم از سوی قانونگذاران و تنظیم‌کنندگان روبرو شده بود که در مورد پیوند یک استیبل کوین با فیسبوک (که اکنون متا نامیده می‌شود) مردد بودند. رگولاتورهای ایالات متحده در مورد نیات این پروژه نگران بودند و کنگره دیوید مارکوس، یکی از خالقان Diem و مارک زاکربرگ را برای ارائه توضیحات درباره این پروژه احضار کرده بود.

در ماه اکتبر، پنج سناتور دموکرات، از جمله کمیته بانکی، در نامه‌ای به مارک زاکربرگ، مدیر عامل شرکت، خواستار تعطیلی Diem و Novi، کیف پول ارزی نگهداری Diem شدند.

استوارت لوی، مدیر عامل شرکت Diem Networks ایالات متحده در بیانیه‌ای امروز گفت:

علیرغم ارائه بازخوردهای اساسی مثبت در مورد طراحی شبکه، با این وجود از گفتگوی ما با تنظیم‌کننده‌های فدرال مشخص شد که این پروژه نمی‌تواند پیش برود. در نتیجه، بهترین راه رو به جلو فروش دارایی‌های گروه Diem به Silvergate بود.

 

پیشنهاد مطالعه: گزارشی از بازار رمز ارزها در سال ۲۰۲۱

 

Source

https://coiniran.com/?p=49574
دکمه بازگشت به بالا