ایستگاه خبر

مهمترین سخنرانان و ارائه دهندگان در DevCon V چه کسانی هستند

پنجمین اجلاس سالیانه DevCon در اوساکای ژاپن در حال برگزاری است. در این رویداد که به همت بنیاد اتریوم برگزار می شود، افراد مطرح جامعه اتریوم به بیان آخرین دستاوردهای خود می پردازند. مهمترین ورک شاپ های پنجمین اجلاس DevCon را چه کسانی ارائه خواهند کرد؟

جورجیا راکوسن (Georgia Rakusen):

رئیس بخش تحقیقات و طراحی ConsenSys، او به منظور کشف نیازهای واقعی کاربران برنامه های غیر متمرکز با بیش از هزار نفر مختلف از سازمان های نظیر Cisco، Sky، Financial Times مصاحبه کرده است.

شایان اسکندری (Shayan Eskandari):

دانشجوی دکترای امنیت سیستم های اطلاعاتی در دانشگاه کونکوردیا. او سالهاست در بحث امنیت اطلاعات کار می کند و تجربیات ارزنده ای در همکاری با استارتاپ های بلاک‌چینی و متن باز دارد. شایان که از همکاران ما در مجموعه کوین ایران نیز هست، مقالات علمی متعددی درباره روان شناسی بلاک‌چین و صرافی های غیر متمرکز به رشته تحریر درآورده است.

ان برادی (Ann Brody):

دانشجوی دکترای دانشگاه مک گیل در مونترال کانادا، تز دکترای ان متمرکز بر ارزیابی فرهنگی جوامع بلاک‌چینی است. ان پروژه کارشناسی ارشد خود را نیز در اجلاس سال قبل DevCon به اتمام رسانده بود. او زیر نظر دکتر Gabriella Coleman نویسنده کتاب جاسوس، چهره های متنوع گم نام بودن کار می کند.

ساشا تانس (Sasha Tanese):

رئیس بخش طراحی شرکت Alethio، او در رشته معماری تحصیل کرده است و با استفاده از پیشینه تحصیلی خود بازاریابی خلاق در پروژه های غیر متمرکز را تخصص اصلی خود می داند.

Source

https://coiniran.com/?p=33731
دکمه بازگشت به بالا