ایستگاه خبر

پلتفرم دیفای SushiSwap از رودمپ سال 2021 خود رونمایی کرد

پس از فراز و نشیب فراوان سال 2020، پلتفرم دیفای SushiSwap نگاه خود را به سمت سالی سازنده در 2021 معطوف کرده است.

پلتفرم دیفای SushiSwap به عنوان فورک برجسته Uniswap در تابستان 2020 راه‌اندازی شد و به سرعت خود را به عنوان عاملی تأثیرگذار در فضای رقابتی DeFi به همگان معرفی کرد.

داستان SushiSwap جالب توجه است. پس از راه‌اندازی آن، برای این پروتکل جنجال ناخوشایند اتفاق افتاد که در آنجا ادعا می‌شد چف ناومی، بنیانگذار ناشناس آن، مبلغ 15 میلیون دلار SUSHI و ETH از صندوق توسعه دهنده پروژه خارج کرده است.

با این حال، پروتکل قادر به نجات دادن خود به روشی بود که فقط در صنعت رمزارز شاهد آن بودیم.

در 7 سپتامبر، BTCManager گزارش داد که چف نومی کلیدهای SushiSwap را به بنیانگذار FTX و Serum DEX سام بانکمن-فرید تحویل داده است.

با توجه به داده‌های DeFi Pulse، پروتکل SushiSwap توانسته است در میان پروتکل‌های برتر DeFi راه پیدا کند. اکنون‌، این پروتکل از یک رودمپ جاه‌طلبانه برای سال 2021 منتشر کرده که هدف آن استفاده بیشتر از DeFi است.

در این رودمپ چیست؟
طبق اعلام رسمی، این رودمپ شامل نمایش چندین مثال از برخی از پیچیده‌ترین و پیشرفته‌ترین ویژگی‌ها در فضای DeFi است. اینها شامل یک DEX با زنجیره متقابل است که توسط Rune و Moonbeam طراحی شده‌اند، ادغام با زنجیره بلوک Polkadot و یک ساختار حاکمیتی کاملا غیرمتمرکز تا پایان سال 2021، از جمله چیزهایی‌ست که در این رودمپ به آنها اشاره شده است.

علاوه بر این، در این اطلاعیه به روزرسانی‌هایی در مورد پروژه‌های اعلام‌شده قبلی ارائه می‌شود. اینها شامل یک نسخه V2 با نام Mirin و راه‌اندازی یک محصول وامدهی به نام BentoBox است که زمانی در اواسط ژانویه اجرا می‌شود.

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا