ایستگاه خبر

دیسنت (DECENT) نقشه راه خود در ۲۰۱۸ را منتشر کرد

Decent در سال 2018 ما را به کجا خواهد برد؟ نقشه راهی برای نقاط عطف، توسعه ها، تغییرات و محصولات!

به گزارش کوین ایران به نقل از وب سایت دیسنت (DCT/DECENT)، این روز ها کلماتی چون بلاکچین و ارز های رمزنگاری شده سر خط خبر های مهم روز شده اند. این فناوری عصر جدید با داشتن ویژگی هایی مانند امنیت فوق العاده، طبیعت غیرمتمرکز و شفافیت کامل که همگی در معماری بلاکچین تعبیه شده است، در مسیر پذیرش گسترده عمومی قرار دارد.

DCT (پلت فرم دیسنت) نقشه راه خود در سال میلادی 2018 را منتشر کرد Decent یک شرکت بلاکچین است که با استفاده فناوری انحصاری خود به نام DCore که به تازگی در نقشه راه ۲۰۱۸ این شرکت اعلام شده، به دنبال پیشگامی در این عرصه است. این شرکت با شنیدن نظرات جامعه حامیان و طرفداران خود، بازخورد های آنان را پیوسته برای ساختن بهترین پلت فرم ممکن به کار می برد.

به گزارش کوین ایران و به نقل از وب سایت دیسنت، نقشه راهی که در ادامه به آن پرداخته شده، سرشار از پیشرفت ها و محصولات جدید است. این نقشه راه دارای پروژه هایی است که دوباره مورد توجه قرار گرفته اند و بازبینی های انجام شده در وب سایت نیز در آن مشهود است. بدین ترتیب، این نقشه ایده مناسبی هم در مورد رویکرد شرکت در اختیار حامیانش قرار می دهد.

Q1 2018

تحولات  DGo

 • توزیع محتوا بر DGo متوقف شده است.
 • کیف پول DGo هنوز کاملا کاربردی است. ( اجرا و راه اندازی تراکنش ها، سپرده ها و برداشت ها)
 • DCT محافظت شده است.
 • Matej Boda سرپرستی این اقدام نوآورانه را بر عهده دارد.

پروژه های TBA Dcore در مرحله Q1

Q2 2018

ارتقاء منابع اطلاعاتی و ارائه اسناد API

 • ارائه اسناد تکمیلی به شرح موارد کاربرد بیشتری می پردازد و درباره این که چگونه از بلاکچین DCore بهره ببریم توضیح می دهد. این سند ها ارائه دهنده نمونه های عملیاتی برای موارد استفاده مختلفی چون بارگذاری، خرید، ساختن و استفاده از توکن های سفارشی، ساخت و وارد کردن حساب ها و موارد دیگر نیز می باشد.
 • راهنمایی هایی مبنی بر این که چگونه یک استخراج کننده (Miner) یا Seeder شویم به همراه راهنمایی دقیق آن که چگونه یک واسط یا اینترفیس توسعه دهنده برای کار با پلت فرم DCore ایجاد کنیم.

Q3 2018

DCore Android SDK

 • جعبه ابزار، مستند سازی و نمونه های کد برای توسعه اپلیکیشن ها بر روی پلت فرم .Android

DCT wallet

 • قابلیت رویت، ارسال و دریافت توکن های سفارشی بر پایه DCT.
 • کیف پول ارتقا یافته DCT با آپشن های امنیتی بیشتر.

DCT (پلت فرم دیسنت) نقشه راه خود در سال میلادی 2018 را منتشر کرد

وب سایت جدید DECENT

 • نقطه ورود نهایی برای بازدیدکنندگان جدید Decent، بازگشت متخصصان Decent، استخراج کنندگان، Seeders، کارمندان آینده و جامعه رمزارز ها. اساسا برای همه کسانی که به دنبال اطلاعاتی جامع درباره اکوسیستم Decent هستند.

وب سایت جدید DCore

 • آیا می خواهید اپلیکیشن خودتان را بر روی بلاکچین DCore بسازید؟ پس این جا مناسب شماست! بازدیدکنندگان قادر خواهند بود SDK ها را دانلود کرده و چگونگی استفاده از API را بیاموزند و نهایتا اطلاعاتی درباره  چگونگی تغییر سطح ایده ها از طریق بلاکچین DCore  را بیابند.

Q4 2018

DCore iOS SDK

 • جعبه ابزار، مستند سازی و نمونه های کد برای توسعه اپلیکیشن ها بر روی پلت فرم های iOS.

کیف پول Android برای DCT

 • نسخه موبایلی کیف پول برای پلت فرم Android.
 • مدیریت کامل حساب ها شامل توکن های سفارشی.

Q1 2019

کیف پول iOS DCore

 • نسخه کیف پول موبایل برای مدیریت کامل حساب ها شامل دارایی های منتشر شده کاربران (User Issued Assets ) بر روی پلت فرم iOS.

مرورگر بلاکچین Dcore

 • نسخه ارتقاء یافته مرورگر بلاکچین Dcore شامل تنظیمات real time بلاکچین، فهرست حساب ها، اطلاعات آماری استخراج کنندگان و غیره.

همان طور که مشاهده می کنید، در نقشه ی راه بالا ببشترین اولویت ها برای Decent، آسان تر کردن نحوه ی پیاده سازی و ارتقای زیر ساخت هایی است که Dcore و DCT را احاطه کرده اند. در سراسر ماه های آتی، Decent ارزیابی هایی برای سنجش قابلیت استفاده ترتیب خواهد داد. این شرکت جلسات ملاقات با کاربران و توسعه دهندگان ثالث نیز جهت اطمینان از سهولت دسترسی و اجرای آن برای همه، برگزار خواهد کرد.

این پلت فرم به خودی خود متن باز است. بدین معنا که هر کس که به ساخت اپلیکیشن (یا (Dapp بر پایه بلاکچین علاقمند باشد، می تواند از فناوری DCore برای آغاز کار خود استفاده کند.

حال نقشه راه Decent برای سال ۲۰۱۸ در اختیار شماست ( به علاوه پیش نمایی کوتاه از Q1 سال ۲۰۱۹)

درباره  Decent

DCT (پلت فرم دیسنت) نقشه راه خود در سال میلادی 2018 را منتشر کرد

DECENT در سال ۲۰۱۵ توسط Matej Michalko وMatej Boda تاسیس شد. این شرکت سوئیسی تمرکز خود را بر استفاده از قدرت بلاکچین در پذیرش و حل مشکلات عصر دیجیتالی حاضر قرار داده است. DCore که در قلب دیسنت جای دارد، پلت فرمی انحصاری بر پایه ی فناوری بلاکچین است. دیسنت با بهره گیری از Dcore و دارا بودن دانش عمیق از انواع مختلف بلاکچین ها با شماری از صنایع، از سیستم های کاری گرفته تا توزیع کنندگان بازی ها و غیره همکاری می کند.

درباره  DCore

DCore بلاکچینی است که شما در واقع می توانید بر اساس آن خواسته های خود را عملی کنید. این پلت فرم که توسط Decent توسعه یافته است، در نحوه تبادل اطلاعات دیجیتال تغییرات اساسی ایجاد می کند. این کار با ارائه محتوای آسان شده، غیرمتمرکز شده و نامحدود و هم چنین توزیع داده صورت می گیرد.

رمزنگاری قوی ضامن سطح بالایی از امنیت و اطمینان این پلت فرم است. DCore یک راه حل متن باز برای شرکت هایی که به دنبال پیگیری سریع ایده های خود که بر پایه ی بلاکچین هستند، می باشد.

درباره DCT

DCT یا همان توکن محتوای دیجیتال ( Digital Content Token)  از اجزاء اساسی Decent محسوب می شود. این توکن، رمز ارزی هدفمند با پیاده سازی بر الگوریتم شاهد واگذاری سهام (Delegated Proof of Stake algorithm)، یک تجارت پر بازده و مطمئن را برای کاربران فراهم می کند.

https://coiniran.com/?p=18308
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x