ایستگاه خبر

استخراج رمز ارزها به سطح دیگری رسیده، با این ماشین جادویی آشنا شوید

با ادامه رشد صنعت کریپتو، شرکت‌ها مشغول عرضه محصولات نوآورانه و جالبی در زمینه‌ استخراج رمز ارزها هستند.

شرکت کانادایی دیماک (Daymak)، پیشگام در خودروهای الکتریکی سبک (LEV)، با تبدیل شدن به اولین شرکتی که یک خودروی الکتریکی استخراج رمز ارزها تولید می‌کند، تاریخ‌ساز خواهد شد.

طبق گفته‌های این شرکت، محصولی با نام Daymak Spiritus اولین خودرویی‌ست که قادر به استخراج بیت کوین خواهد بود.

اسپیریتوس از سری محصولات Daymak Avvenire همراه با محصولات دیگری از جمله دوچرخه‌های الکترونیکی و وسایل نقلیه الکتریکی پرنده وارد بازار خواهد شد.

پیش‌سفارش خودروی دیماک

دیماک اعلام کرده است که پیش خرید اسپیریتوس را که در سال ۲۰۲۳ عرضه می‌شود، آغاز کرده است.

جالب اینجاست که پرداخت‌ها می‌توانند با رمز ارزهای مختلف از جمله Bitcoin (BTC / USD) ،Cardano (ADA / USD) ،Ethereum (ETH / USD) و Dogecoin (DOGE / USD) انجام شوند.

علاوه بر این، هر یک از اتومبیل‌های الکتریکی اسپیریتوس گره‌ای بر روی بلاکچین دارند و شامل کیف پول ابری Daymak و Nebula Miner خواهند بود.

اولین اتومبیل با سخت‌افزار استخراج رمز ارزها

گنجاندن فناوری Nebula به این معنی است که اسپیریتوس رسماً به اولین خودروی تاریخ تبدیل خواهد شد که دارای سخت‌افزاری با قابلیت استخراج رمز ارزهاست. همچنین، برای حل مسائل انرژی فعلی استخراج بیت کوین، مسیری طولانی را طی خواهد کرد، زیرا اسپیریتوس وسیله نقلیه‌ای بدون ضایعات و با قابلیت شارژ خواهد بود.

رئیس دیماک، آلدو بایوکی، گفته است معرفی این خودرو نقطه عطفی بی‌سابقه در تکامل سریع فناوری‌های بلاکچین خواهد بود:

این اتومبیل ابتکاری «برای کسانی است که از زندگی چیز بیشتری می‌خواهند و ما متعهدیم که مشتریان خود را از شرایط فعلی جلوتر ببریم.»

جدا از مهیا کردن فعالیت و استخراج رمز ارزها ، نرم‌افزار بلاکچین موجود در این خودرو می‌تواند قبض‌های بانکی و آنلاین مالکان را پرداخت کند و این هزینه‌ها را می‌توان با رمز ارزها نیز پرداخت کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین نرم افزار استخراج رمزارزها (mining)

 

Source

https://coiniran.com/?p=45912
دکمه بازگشت به بالا