ایستگاه خبر

روش جدید Daemon Technologies برای استخراج بیت کوین در آسیا

Daemon Technologies، یک شرکت مستقر در هنگ کنگ، ضمن توئیتی اعلام کرده است فناوری Stacks را برای پشتیبانی از جوامع استخراج بیت کوین در آسیا ارائه می‌دهد.

از اعلام فصل جدیدی در اکوسیستم blockstack و #stacks هیجان‌زده‌ایم.

– Xan Ditkoff (XanDitkoff) 31 آگوست ۲۰۲۰

این شرکت اظهار داشت جوامع استخراج بیت کوین در آسیا که از قبل هم پررونق بوده‌اند به آنها کمک می‌کنند تا برنامه‌های غیرمتمرکز، قراردادهای هوشمند، و وب نامتمرکز ۳ را راه‌اندازی  کنند.

در این اطلاعیه جزئیات بیشتری از نحوه حمایت از استخراج کنندگان رمزارز در آسیا آمده است که با زیرساخت‌های ارائه‌شده راهی نوین برای کسب سود بیشتر و یک مورد استفاده جدید در بیت کوین، ایجاد کرده است.

تاکنون، بسیاری بر این باورند که بزرگترین مورد استفاده برای بیت کوین ذخیره ارزش است. در همین حال، Deamon از سازوکار استخراج اثبات انتقال Proof-of-Transfer (PoX) استفاده می‌کند که با بهره‌گیری از رمزارز اثبات کار Proof-of-Work (PoW) بلاکچین فعلی بلاکچین جدیدی به وجود می‌آورد.

در این حالت، ماینرها می‌توانند با شرکت در الگوریتم اجماع، که در غیر این صورت مستلزم تعهد مالی زیاد و قدرت محاسباتی بالا است، به طور فعال Stacks (STX) و Bitcoin (BTC) را بدست آورند.

Daemon ماحصل سرمایه‌گذاری Stacks (STX) در آسیا با تیم اصلی Blockstack PBC است. Daemon Technologies توسط شریک سابق Blockstack ،Xan Ditkoff، که در حال توسعه جامعه Blockstack PBC، با تمرکز خاص بر آسیا است، هدایت خواهد شد. Blockstack میزبان ۲۰۰ برنامه غیرمتمرکز در پلتفرم خود در میان جوامع آسیایی است. چندین سرمایه گذار آسیایی مانند Recruit Holdings ،Tembusu Partners ،Fundamental Labs و غیره از شبکه Blockstack پشتیبانی می‌کنند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=40985
دکمه بازگشت به بالا