ایستگاه خبر

آغاز به کار ویزاکارت رمزارزها در آمریکا

مشتریان آمریکایی از این پس می‌توانند درخواست Coinbase Visa دهند، کارتی که به کاربرانش اجازه می‌دهد دارایی‌های دیجیتال‌شان را هرکجا که ویزا را قبول می‌کند، خرج کنند. دارندگان ویزاکارت رمزارز کوین‌بیس می‌توانند مبلغ خرید را تا ۴درصد در استلار یا ۱درصد در بیت کوین باز پس گیرند.

مدتی قبل، شرکت کریپتوکارنسی کوین بیس (Coinbase) که در سانفرانسیسکو مستقر است، امکان ویزای کارت نقدی (debit card) را برای مشتریان اروپایی‌اش راه‌اندازی کرد. این شرکت اعلام داشت که این کارت هم‌اکنون در ۳۰ کشور مختلف در انگلستان و اروپا استفاده می‌شود.

روز چهارشنبه این شرکت اعلام کرد که ساکنان آمریکا اکنون می‌توانند برای کارت رمزارزها (crypto card) ثبتنام کنند. «از امروز مشتریان ساکن ایالات متحده می‌توانند در لیست انتظار Coinbase Card نام‌نویسی کنند. Coinbase Card یک ویزاکارت نقدی است که اجازه می‌دهد رمزارزها برای پرداخت، خریدهای آنلاین و حضوری و برداشت وجه نقد از خودپردازها استفاده شوند.» در این اطلاعیه توضیح داده شده است که کارت کوین‌ بیس به افراد امکان خرج کردن با ۹ رمزارز مختلف را می‌دهد.

کاربران کارت کوین بیس در آمریکا، درست مثل کارت شرکت‌های رقیب همچون Crypto.com، می‌توانند با هر خرید از کوین بیس پاداش دریافت کنند. با راه‌اندازی این امکان، مشتریان می‌توانند ۴درصد را در استلار یا ۱درصد را در بیت کوین بازپس‌گیرند. متقاضیان آمریکایی کارت کوین بیس باید به‌طورکامل در سیستم تایید شوند و تا زمان اولین تایید شرکت، منتظر بمانند. به گفتهٔ کوین بیس اولین متقاضیان در زمستان تایید خواهند شد. مشتریان بلافاصله پس از تایید شدن می‌توانند با یک کارت مجازی خرید کنند و ظرف دو هفته کارت فیزیکی را از طریق پست دریافت کنند.

Source

https://coiniran.com/?p=41750
دکمه بازگشت به بالا