ایستگاه خبر

دارایی های رمزنگاری شده ، اولین جلسه کارگروه رهبران دولتی انگلستان

در جلسه بررسی دارایی های رمزنگاری شده ، رهبران ارشد دولتی و کارشناسان و متخصصان مالی حضور داشتند، از جمله نمایندگان وزارت خزانه داری، FCA و بانک انگلستان.

در جلسه بررسی دارایی های رمزنگاری شده ، رهبران ارشد دولتی و کارشناسان و متخصصان مالی حضور داشتند، از جمله نمایندگان وزارت خزانه داری، FCA و بانک انگلستان.

به گزارش سایت open access government به نقل از کوین ایران اولین جلسه کار گروه دارایی های رمزنگاری شده انگلستان روز دوشنبه ۲۱ مه ۲۰۱۸ ( ۳۱ اردیبهشت) برگزار شد. این گروه بر اهدافی شامل: بررسی تاثیر دارایی های رمزنگاری شده، مزایای بالقوه و چالش های استفاده از تکنولوژی دفتر کل توزیع شده (بلاکچین) در خدمات مالی، و نیز ارزیابی نیازهای قانونمندی در صورت استفاده از آن، توافق کردند.

رهبران ارشد دولتی و مالی که حضور داشتند، از جمله کاترین برددیک، مدیر کل خدمات مالی خزانه داری HM، اندرو بیلی، مدیر اجرایی FCA و دیو رامسدن ، معاون بانک مرکزی انگلستان بودند.

دارایی های رمزنگاری شده ، اولین جلسه کارگروه رهبران دولتی انگلستان
cryptocurrency-in-uk

اندرو بیلی، مدیر اجرایی FCA گفت:

“دارایی های رمزنگاری شده افزایش منطقه ای داشته و مورد علاقه ی بازار ها و تنظیم کنندگان مقرارت مالی در سراسر جهان از جمله FCA بوده است. ما منتظر هستیم تا با همتایانمان در بانک مرکزی انگلیس و وزارت خزانه داری به عنوان بخشی از نیروی کار برای توسعه تفکر و سیاست در مورد رمزنگاری ها کار کنیم.”

بیشتر بخوانید: پراکنش جغرافیایی بیت کوین در جهان چگونه است؟

دیو رامسدن معاون بانک مرکزی انگلستان در مورد دارایی های رمزنگاری شده گفت:

فناوری هایی که رمزنگاری را پشتیبانی می کنند، بالقوه برای ارائه مزایایی به سیستم مالی و خدمات اقتصادی است. این کارگروه ما را قادر می سازد تا با خزانه داری و FCA کار کنیم تا بتوانیم چگونگی تحقق فرصت های این تکنولوژی را درک کنیم و در عین حال به ریسک های ناشی از رمزارز هانیز پی ببریم.”

بیشتر بخوانیم: ارز رمزنگاری شده بیت کوین چقدر مشابه ارز های رایج و دولتی است؟

اظهارات معاون بانک مرکزی انگلستان در مورد دارایی های رمزنگاری شده
UK central bank deputy

نشست بعدی کارگروه دارایی های رمزنگاری شده

  این کارگروه  تحلیل های موجود توسط دولت و تنظیم کنندگان مقرارت را در نظر خواهد گرفت. همچنین دیدگاه های جدیدی را از سوی نهاد های تجاری، دانشگاهیان، گروه های مصرف کننده و نمایندگان سرمایه گذاران دنبال خواهد کرد.
این کار گروه میزبان میزگردی در ماه ژوئیه خواهد بود و در ۳ ماهه سوم سال ۲۰۱۸ گزارش آن را منتشر خواهد کرد.

بیشتر بخوانیم: حرکت راکفلر ها (Rockefellers) برای ورود به بازار رمزارز ها

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

Source

https://coiniran.com/?p=21512
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x