ایستگاه خبر

CryptoArt بزرگترین بازار NFT غیرمتمرکز آسیا در AscendEX فهرست می‌شود

پروژه CryptoArt که بزرگترین بازار NFT غیرمتمرکز در آسیا است، یک محصول برای ایجاد، فروش، حراج و انتقال NFT هاست. این پروژه استانداردهای سختی برای هنرمندان در پلتفرم خود دارد. آن‌ها باید برنامه‌های خود را به شورای CryptoArt ارسال کنند و فقط هنرمندان انتخاب شده توسط شورا می‌توانند آثار هنری NFT خود را در بازار این پروژه لیست کنند. در آینده، CryptoArt قرار است موسیقی، فیلم، عکاسی، NFT ها در دنیای مالی Defi، سازمان‌های DAO و سایر ماژول‌های ابتکاری را نیز در این پلتفرم ارائه دهد.

پروژه CryptoArt برای تسریع در رشد بازار NFT به هنرمندان و مجموعه‌داران جهانی متکی است. این شرکت بر اساس تعداد هنرمندان تأییدشده، نرخ بسته شدن حراج و کل فروش، از زمان راه‌اندازی در اکتبر ۲۰۲۰ در رتبه ۱ آسیا قرار داشته است. توکن CART نماد اکوسیستم پلتفرم CryptoArt است. این توکن هم نقش مبادله‌ای دارد و حکم یک توکن حکمرانی است.

کاربران می‌توانند CART را برای به دست آوردن BCART به اشتراک بگذارند BCART قفل شده می‌تواند سه سطح از آثار هنری NFT را که توسط این پلتفرم منتشر شده است، برای خرید باز کند. این فرایند پویا بر اساس میانگین وزنی بازار و مقدار توکن است. کاربران می‌توانند برای جمع آوری، انتقال و یا یا مبادله آثار هنری NFT خود از توکن‌های CART استفاده کنند.
به زودی، روش‌های دیگری برای استفاده از CART وجود خواهد داشت. کاربران می‌توانند با پرداخت CART آثار هنری NFT را به صفحه

پرطرفدار DAPP منتقل کنند و NFT خود را در معرض دید افراد بیشتری قرار دهند. بخشی از درآمد این پلتفرم برای بازخرید و سوزاندن CART استفاده می‌شود و به تدریج عرضه کل CART را به شدت کاهش می‌دهد. به عنوان نشانه حکمرانی CryptoArt، توکن CART به هنرمندان و مجموعه‌داران فعال در این پلتفرم اجازه می‌دهد تا از طریق سیاست‌گذاری جامعه در مدیریت پلتفرم و برنامه‌ریزی برای آینده این پروژه مشارکت کنند.

فهرست شدن توکن CART در صرافی AscendEX نشان‌دهنده تعهد این بازار به لیست کردن پروژه‌های NFT با کیفیت بالا و پشتیبانی آن از تکامل فضای NFT است.

پروژه AscendEX چیست؟

صرافی AscendEX یک پلتفرم مالی جهانی رمز ارزی با مجموعه محصولات جامع است که خدمات آن شامل ارائه معاملات اسپات، مارجین و معاملات آتی، خدمات کیف پول و پشتیبانی سهام برای بیش از ۱۵۰ پروژه بلاکچینی مانند بیت کوین، اتر و ریپل است. صرافی AscendEX که در سال ۲۰۱۸ راه‌اندازی شد، حالا به بیش از ۱ میلیون مشتری خرد و نهادی در سطح جهان خدمات می‌دهد. این پلتفرم تجاری نقدینگی بسیار بالایی دارد و راه حل‌های امن برای نگهداری از رمز ارزها ارائه می‌دهد.

درباره CryptoArt

پلتفرم CryptoArt بزرگترین بازار NFT غیر متمرکز در آسیا است، ویژگی‌های محصول آن شامل ایجاد، فروش، حراج و انتقال NFT است. این پروژه برای تسریع در رشد بازار NFT به هنرمندان و مجموعه‌داران جهانی متکی است. پلتفرم CryptoArt بر اساس تعداد هنرمندان فعلی، نرخ بسته شدن حراج و کل حجم فروش، از زمان راه اندازی در اکتبر ۲۰۲۰ در رتبه اول آسیا قرار دارد.

 

پیشنهاد مطالعه: توکن غیر قابل تعویض (NFT) چیست؟

 

Source

https://coiniran.com/?p=47856
دکمه بازگشت به بالا