ایستگاه خبر

ویزا امکان خرید رمز ارز را برای بانک‌های آمریکایی فراهم می‌کند!

ویزا اینک با Anchorage که اولین بانک کریپتویی دارای مجوز در ایالات متحده است، مشارکت برقرار کرده است. غول کارت‌های اعتباری قرار است که در اقدامی جدید، خرید رمز ارز را برای بانک‌های سنتی فراهم کند. این بانک‌ها با استفاده از راه‌حل جدید ویزا قادر خواهند بود که به خرید و فروش بیت کوین و دیگر رمز ارز‌ها بپردازند.

ویزا قصد دارد که با استفاده از مجموعه‌ای نرم افزار این امکان را برای بانک‌ها فراهم کند که به خرید، فروش و ذخیره دارایی‌های کریپتویی بپردازند. نگهداری از بیت کوین و رمز ارز‌های خریداری شده در این میان بر عهده Anchorage خواهد بود. این سرویس مانع بزرگی را از سر راه بانک‌ها برمی‌دارد زیرا بسیاری از بانک‌ها به دلیل فقدان تخصص و نگرانی‌های امنیتی وارد فضای کریپتو نمی‌شوند.

First Boulevard که یک بانک دیجیتال آمریکایی است و به بهبود وضعیت اقتصادی رنگین‌پوستان ایالات متحده اشتغال دارد، اولین بانکی است که قرار است این مجموعه نرم افزار را در خود ادغام کند. ویزا در حال حاضر به دنبال آن است که از پتانسیل سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال استفاده کند و قابلیت‌های پرداخت این دارایی‌ها چندان در دستور کار نیست. ریاست بخش کریپتوی ویزا ابراز داشته که بیت کوین را بیشتر به عنوان طلای دیجیتال می‌بیند تا راه‌حل پرداخت. او اظهار داشته که استراتژی آنها این است که به کاربران اجازه دهند که رمز ارز‌ها را با استفاده از اعتبار ویزا خریداری کنند.

پی پال نیز سال گذشته اقدامات مشابهی را انجام داد و بیت کوین و دیگر رمز ارز‌ها را به عنوان نوعی ابزار سرمایه‌گذاری قبول کرد. راه‌اندازی کریپتو بر روی پی پال در نیمه دوم سال گذشته بسیار تاثیر‌گذار بود و موجی صعودی را در جهان رمز ارز‌ها به راه انداخت. این اقدام ویزا در مقایسه با پی پال بسیار برجسته‌تر است زیرا ویزا کریپتو را در میان همه بانک‌های سنتی توسعه خواهد داد. نظر شما چیست؟ قابلیت خرید رمز ارز از طریق ویزا چه تاثیراتی بر بانک‌ها خواهد گذاشت؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43533
دکمه بازگشت به بالا