ایستگاه خبر

افزوده شدن XRP به فهرست دارایی‌های دیجیتال مورد حمایت یک نهاد متولی رمزارزی

شرکت انکوریج تراست (Anchorage Trust) فعال در حوزه‌ی ارائه‌ی خدمات متولی دارایی‌های دیجیتال، توکن XRP را به فهرست دارایی‌های پشتیبانی شده توسط راهکار نهادی خود اضافه کرده است.

این شرکت طی یادداشتی در وبلاگ خود به تاریخ دوم آوریل، اعلام کرد که از این پس از XRP که در جایگاه سومین رمزارز پرارزش جهان جای گرفته، پشتیبانی خواهد کرد.

انکوریج مدعی است که راهکار متولی‌اش حتی از روش ذخیره‌سازی سرد هم ایمن‌تر است و همزمان به کاربرانش این امکان را می‌دهد که بتوانند از مزیت‌هایی نظیر کاربست‌پذیری دارایی‌های خود بهره‌مند شوند و قابلیت‌های دیگری مانند استیکینگ (staking)، ایردراپ (airdrop) و حتی معامله از حساب متولی خود را در اختیار داشته باشند.

بنابر اظهارات دیه‌گو مانیکا، هم‌بنیانگذار و رئیس انکوریج، پشتیبانی از XRP به منابعی از جمله Xpring که پلتفرم توسعه‌دهندگان ریپل است، تکیه دارد. گفتنی است این پلتفرم، دربرگیرنده‌ی سرور متن‌باز ریپل است که دفترکل XRP را در خود جای داده است.

از امروز، این راهکار متولیانه XRP در دسترس سرمایه‌گذاران نهادی خواهد بود و در آینده‌ای نزدیک، خدمات و قابلیت‌های بیشتری به آن افزوده می‌شود.

Source

https://coiniran.com/?p=38003
دکمه بازگشت به بالا