ایستگاه خبر

Crypto.com مجوز تنظیم‌کننده اصلی اروپا در مالت را دریافت کرد

Crypto.com ، صرافی دارایی‌های دیجیتال مستقر در هنگ کنگ، امروز اعلام کرد که تأییدیه‌های اصلی مجوز موسسه مالی و مجوز دارایی‌های مالی مجازی کلاس ۳ (VFA) را از سازمان خدمات مالی مالت دریافت کرده است.

مجوز VFA کلاس ۳ به صرافی‌ها اجازه می‌دهد مجوز اجرای دستورات از طرف اشخاص دیگر و نمایندگان، معامله از طریق حساب شخصی، خدمات پرداخت و صدور پول الکترونیکی را ارائه دهند.

طبق گزارش به اشتراک گذاشته شده با AMBCrypto ،Crypto.com همکاری نزدیک با تنظیم کننده مالتا را برای دستیابی به مصوبه‌های فوق‌الذکر انجام داده است. تا به امروز، این شرکت تحت مقررات موقت قانون دارایی‌های مالی واقعی در مالت فعالیت کرده است.

مالت یکی از معدود حوزه‌های حقوقی اتحادیه اروپا است که برای محافظت از سرمایه‌گذاران چارچوب نظارتی دارایی‌های دیجیتال را ایجاد کرده است. دقیقاً مانند سیشل و بلیز که مقررات منطبق با رمزارز را ارائه می‌‌دهند. با این حال، سرمایه گذاران کریپتو استدلال می‌کنند که یک رویکرد لیبرال از نظر مقررات می‌تواند ایمنی کمتری برای کاربران داشته باشد و حتی ممکن است کنترل‌های کمتری در مورد پولشویی بر آنها اعمال. شود.

اخیراً برخی از کشورها رویکرد منحصر به فرد خود را برای جذب شرکت‌های کریپتو در پیش گرفته‌اند. در این سالها، بحرین، جبل الطارق، و مالت، ارائه قوانین خاص خود مانند معافیت‌های مالیاتی برای شرکت‌های کریپتو را آغاز کرده‌اند.

در داخل اتحادیه اروپا، بلاروس با راه‌اندازی اولین سرویس صرافی رمزارز خبرساز شد. در پی آن، دولت بلاروس کلیه فعالیت‌های مربوط به رمزارزها را تا سال ۲۰۲۳ قانونی و بدون مالیات اعلام کرد.

Crypto.com معتقد است که چنین انطباق نظارتی به آن کمک می‌کند تا از وجوه کاربران محافظت کند.

 

Source

 

https://coiniran.com/?p=42207
دکمه بازگشت به بالا