ایستگاه خبر

دبی میزبان صرافی‌های رمز ارزی، انتقال دفتر مرکزی Bybit به دبی

صرافی ارزهای دیجیتال Bybit اعلام کرد که قصد دارد دفتر مرکزی خود را از سنگاپور به دبی منتقل کند، زیرا امارت در حال تلاش‌ هرچه بیشتر برای جذب شرکت‌هایی با رشد سریع در صنعت کریپتو است. در پست وبلاگی روز دوشنبه، Bybit پس از دریافت تأییدیه اصولی برای انجام طیف کاملی از معاملات و خدمات مرتبط با دارایی‌های مجازی در امارات متحده عربی، از اوایل ماه آینده فعالیت خود را در دبی آغاز خواهد کرد.
Crypto.com،صرافی دیگری که در سنگاپور مستقر است، به طور جداگانه گفت که یک پایگاه منطقه‌ای در دبی ایجاد خواهد کرد و قصد دارد فعالیت قابل توجهی در آنجا داشته باشد. این صرافی‌ها به رقبای جهانی خود مانند Binance Holdings Ltd. و FTX می‌پیوندند که در امارات متحده عربی فعالیت می‌کنند، و حتی در شرایطی که سایر مراکز مالی نظارت خود را بیشتر می‌کنند به دنبال ایجاد شهرت در میان دوستداران رمز ارزها هستند. سنگاپور در اوایل سال جاری به شرکت‌های رمز ارزی دستور داد تا از بازاریابی مستقیم با مصرف‌کنندگان خودداری کنند تا روند حدس و گمان را در دارایی‌های دیجیتال محدود کند. بن ژو، مدیر اجرایی Bybit در پاسخ به سوالات گفت: امارات متحده عربی مجوز ملی رمز ارزها را برای پذیرش فین‌تک آماده می‌کند:

حضور دفتر مرکزی ما در دبی، اجازه می‌دهد تا بدون تحت تأثیر قرار گرفتن جایگاه جهانی‌مان فعالیت قانونی در یک حوزه قضایی داشته باشیم.

این شرکت نگفت که آیا تغییر دفتر مرکزی موجب انتقال کارکنان از سنگاپور به دبی می‌شود یا خیر. دبی همچنین مقصد مطلوبی برای شرکت‌های کریپتو از هند است که مالیات‌های سنگینی را بر دارایی‌های دیجیتال اعمال می‌کنند و بانک مرکزی آن به دنبال ممنوعیت ارزهای دیجیتال است. کشورهای دیگری مانند بریتانیا نیز موضع سختگیرانه‌ای در قبال مقررات ارزهای دیجیتال اتخاذ کرده است و به طور بالقوه راه را برای امارت برای جذب فعالان این تجارت بیشتر هموار می‌کند.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین صرافی رمز ارز ایرانی کدام است؟

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=50406
دکمه بازگشت به بالا