ایستگاه خبر

Crypterium در همکاری رسمی خود با VISA کارت کریپتوی جدید خود را ارائه می‌دهد

پذیرش رمزارزها به شرکت‌ها و خدماتی که ارزهای دیجیتالی را به آسانی به‌عنوان پول نقد استفاده می‌کنند، به شدت وابسته است. امور مالی غیرمتمرکز و فناوری‌های پرداخت نقش برجسته‌ای در دستیابی گسترده به رمزارزها و پذیرش آن داشته‌اند.
یکی از شرکتی که این کار را به صورت متفاوتی انجام می دهد Crypterium است. کریپتریوم از طریق ارائه گزینه‌های منحصربه‌فرد بانکی، کیف پول و کارت پرداخت، در حال بازتعریف پذیرش رمزارزهاست. این شرکت به تازگی شریک رسمی VISA Europe شده است و از آغاز نسخه جدید VISA Crypterium Card خود خبر داد.

نسخه جدید ویزای کارت کریپتریوم و گسترش جهانی آن
Crypterium پس از تبدیل شدن به شریک رسمی شرکت پیشرو صادرکننده کارت‌های پرداخت الکترونیکی در جهان، با نسخه جدید VISA Crypterium Card به کارت‌های رمزارز خود تنوع می‌بخشد.
Crypterium Card، محصول قبلی این شرکت از طریق UnionPay، در حال حاضر یکی از انتخاب‌های محبوب کاربران است و در بیش از ۱۵۰ کشور جهان حدود ۳۰،۰۰۰ مشتری دارد. کارت جدید VISA این شیوه جدید پرداخت را به بیش از ۵۰۰۰۰۰ نفر از مشتریان کریپتریوم ارائه می‌دهد.

کاربران می‌توانند این کارت را از طریق کیف پول کریپتریوم فعال کنند. این کیف پول می‌تواند در لحظه رمزارزهای ذخیره‌شده را به فیات تبدیل و در کارت بارگذاری کند تا در هر مکانی با پذیرش کارت‌های VISA استفاده شود.
این کارت با رنگ‌های زرد و آبی تیره طراحی شده و نه تنها خیره‌کننده به نظر می‌رسد بلکه تجربه کاربری آشنایی را هم به وجود می‌آورد. این کارت حتی از فناوری پرداخت near-field پشتیبانی می‌کند که با توجه به شرایط فعلی بسیار مهم است و انتظار می‌رود از Apple Pay نیز پشتیبانی کند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=40194
دکمه بازگشت به بالا