ایستگاه خبر

برتری جبهه Craig Wright از لحاظ قدرت هش در انشعاب بیت کوین کش

در انشعاب پیش روی بیت کوین کش (BCH) برتری قدرت هش با کیست؟ اقبال تریدر ها به کدام جبهه بیشتر است؟ جبهه پیروز کدام خواهد بود؟

در انشعاب پیش روی بیت کوین کش، قدرت هش (hash power) به نفع جبهه Craig Wright است

هارد فورک (hard fork) بیت کوین کش در ۱۵ نوامبر روی خواهد داد و به نظر می رسد که احتمال منشعب شدن این رمز ارز وجود داشته باشد. این رمز ارز همچنان در صرافی Poloniex قبل از انشعاب در حال معامله است و هر چند اکثرا گرایش به سمت BCHABC می باشد اما به نظر می رسد که اکثریت قدرت هش در حال حاضر به نفع BCHSV باشد.

برتری جبهه Craig Wright از لحاظ قدرت هش در انشعاب بیت کوین کش
craig-wright-better-hash-power

بر طبق گزارش CoinDance، حداقل ۶۳ درصد از استخراج گران بیت کوین کش از BCHSV حمایت می کنند و استخر های استخراج CoinGeek، SVPool، BMGPool، okminer و mempool که حداقل ۷۳ درصد میزان هش شبکه را کنترل می کنند از BCHSV حمایت کرده اند. Craig Wright قبلا تلویحا اشاره کرده بود که اگر بعد از انشعاب دارای ۵۱ درصد از قدرت هش شبکه شوند، به استخراج بلوک های خالی پرداخته و BCHABC را نابود خواهند کرد. از طرف دیگر Peter Rizun دانشمند برجسته Bitcoin Unlimited این کار را غیر ممکن دانسته و آن را نیرنگی برای ترساندن حامیان BCHABC می داند.

بازار های قبل از انشعاب

در حالی که استخراج گران از SV حمایت می کنند، تریدر ها بیشتر به ABC متمایل هستند. قبلا Poloniex اعلام کرده بود که این دو کوین به صورت تئوری در این صرافی در حال معامله شدن هستند و قیمت BCHABC حدود ۴۱۵ USDC و قیمت BCHSV نیز حدود ۱۱۵ USDC می باشد. البته شایان ذکر است که حجم بازار این کوین ها در صرافی مذکور نسبتا کم است.

بیشتر بخوانید: امکان ترید قبل از انشعاب برای بیت کوین کش در صرافی Poloniex

دوازده ساعت بعد از اینکه Poloniex معامله این دو کوین را فعال کرد، ABC با قیمتی حدود ۴ برابر SV معامله شد و بعدا این رقم به ۱۰ برابر SV نیز افزایش پیدا کرد.

نظر شما چیست؟ آیا این انشعاب روی خواهد داد؟ کدام یک کوین غالب خواهد بود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.توجه!
دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده، مربوط به نویسنده می باشند و لزوما نباید آنها را به کوین ایران نسبت داد.Source

https://coiniran.com/?p=25765
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x