ایستگاه خبر

شیوع ویروس کرونا به لغو دو کنفرانس بزرگ در حوزه رمزارزها انجامید

شیوع گسترده‌ی ویروس کرونا به لغو بسیاری از نمایشگاه‌ها و گردهمایی‌ها انجامیده است. در حوزه‌ی رمزارزها نیز تاکنون دو کنفرانس بزرگ در ایالات متحده به‌دلیل شیوع این اپیدمی به تاریخ دیگری موکول شده است.

کنفرانس «بیت کوین ۲۰۲۰» که قرار بود در روزهای ۲۷ و ۲۸ مارس در سان فرانسیسکو برگزار شود، لغو شده و احتمالا در سه‌ماهه سوم سال میلادی جاری برگزار خواهد شد. اتاق تجارت دیجیتال نیز کنفرانس DC Blockchain Summit 2020 را که برای هفته‌ی بعد برنامه‌ریزی شده بود، به زمان دیگری موکول کرده است.

برگزارکنندگان کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۰ به کسانی که بلیت این رویداد را خریداری کرده‌اند، اطمینان داده‌اند که بلیت آن‌ها کماکان معتبر خواهد بود و می‌توانند در این رویداد که در تاریخ جدیدی برگزار خواهد شد، شرکت کنند.

گفتنی است هر دو رویدادی که پیش‌تر از آن‌ها نام برده شد، از جمله مهمترین رویدادهای صنعت رمزارزها هستند. با نزدیک شدن به موعد هاوینگ، کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۰ در پی این بود تا بهترین سخنرانان حوزه رمزارزها را گرد هم بیاورد. برگزارکنندگان این رویداد امیدوار بودند که بتوانند در خلال این کنفرانس به بحث در مورد نقاط عطف پیش روی فناوری بلاک چین بپردازند و مسیر این فناوری را برای شکوفایی قابلیت‌هایش مورد بررسی قرار دهند.

Source

https://coiniran.com/?p=37400
دکمه بازگشت به بالا