ایستگاه خبر

یک سناتور اصلاحیه مالیات رمز ارزها در مجلس سنای آمریکا را رد کرد

طبق گزارش کوین‌دسک و یاهو فایننس پس از رای‌گیری روز دوشنبه، مجلس سنای ایالات متحده در لایحه زیربنای ۱ تریلیون دلاری خود توافق دو جانبه در مورد مالیات رمز ارزها را تصویب نکرد.

متن کامل این سازش در دسترس نیست، اما Toomey گفت این متن مشخص می‌کند چه کسانی در بخش دارایی‌های دیجیتال تعهدات گزارش مالیاتی دارند. توسعه‌دهندگان نرم افزار، اپراتورهای نود و تأییدکنندگان ملزم به ثبت و گزارش اطلاعات تراکنش نیستند، اما کارگزاران چنین خواهند بود.

سناتورهای آمریکایی سینتیا لومیس (R-Wyo.) و Pat Toomey (R-Pa.) اعلام کردند این مصالحه از دموکرات‌ها، جمهوری‌خواهان و وزارت خزانه‌داری هنگام معرفی اصلاحیه در اوایل روز حمایت می‌‌کند و گفتند این امر اعتبارسنجی معاملات رمز ارزی را از تعریف گسترده‌تر آن تحت عنوان «کارگزار» مستثنی می‌کند.

تومی روز دوشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت:

ما هیچ‌چیز بزرگتر و یا رادیکال‌تری را مطرح نکردیم—[این توافق] روشن می‌کند که منظور از کارگزار فقط نهادهایی هستند که در آنها خرید و فروش دارایی‌های دیجیتالی انجام می‌شود.

در این متن هر کارگزار به عنوان «فردی که به طور مستمر انتقال دارایی‌های دیجیتالی را به نمایندگی از شخص دیگری انجام می‌دهد» تعریف شده است، و اشخاصی را که معاملات را بدون ارائه خدمات دیگر تأیید می‌کنند (ماینرها یا سهامداران)، یا نهادهایی که سخت‌افزار یا نرم‌افزاری را می‌فروشند که به مشتریان اجازه می‌دهد کلیدهای خصوصی را کنترل کنند، مستثنی کرده است.

به نظر می‌رسد جانت یلن، وزیر خزانه‌داری در بیانیه‌ای روز دوشنبه از این توافق حمایت کرده بود.

Crypto Compromise

اما سناتور آمریکایی ریچارد شلبی (R-Ala.) پس از تلاش برای تصویب این اصلاحیه به منظور افزایش هزینه‌های نظامی، اعتراض کرد. سناتور برنی سندرز (D-Vt.) نیز به اعتراضات شبلی واکنش نشان داد و در نهایت، شبلی به طور کلی این توافق را زیر سؤال برد.

باید بدانید این مالیات رمز ارزها برای تصویب شدن نیاز به رضایت یکپارچه مجلس داشت و تنها در صورتی تصویب می‌شد که هیچ کدام از اعضا نسبت به آن اعتراضی نداشته باشند.

 

پیشنهاد مطالعه: بررسی پروژه‌های کلاهبرداری و اسکم‌ در حوزه‌ی رمز ارزها

 

Source

https://coiniran.com/?p=47000
دکمه بازگشت به بالا