ایستگاه خبر

CoinShares گزارش حسابرسی بر اساس تقاضا را برای محصولات خود اضافه می‌کند

شرکت مدیریت دارایی‌های دیجیتال کوین شرز (CoinShares) روز سه شنبه گفت که در حال افزودن ویژگی حسابرسی در زمان واقعی برای محصولات معامله‌شده‌ای است که توسط شرکت تابعه XBT Provider صادر شده‌اند.

طبق بیانیه مطبوعاتی که از طریق ایمیل برای CoinDesk ارسال شده است، سرمایه‌گذاران می‌توانند به گزارش‌های حسابرسی رمزارزهای بیت کوین، اتر، litecoin و XRP دسترسی پیدا کنند. CoinShares گفت که با شرکت حسابداری مستقر در ایالات متحده Armanino برای ارائه این گزارش‌ها همکاری می کند و اولین شرکت مدیریت دارایی‌های دیجیتال خواهد بود که ظرفیت حسابرسی در زمان واقعی را ارائه می‌دهد.

 || بیشتر بخوانید: روش‌های رایج کلاهبرداری (اسکم) در حوزه رمزارز و بلاکچین، بخش اول ||

ریچارد نش، مدیر عامل شرکت، در یک بیانیه ایمیلی گفت: کل دارایی CoinShares چهل و هشت بار در روز، یا به عبارت دیگر، هر ۳۰ دقیقه به طور مستقل تأیید می‌شود .
به گفته نش، یکی از نکات قابل توجه در مورد ادغام حسابرسی در زمان واقعی این است که در این پروسه فناوری زیربنای دارایی‌ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
نواه باکستون، مدیر بلاکچین و دارایی‌های دیجیتال Armanino، توضیح داد که حسابرسی‌های زمان واقعی بستگی به مجموعه‌ای از رویه‌های از پیش تعیین شده در سیستم دارد که در هنگام ورود به آن، هر ۳۰ دقیقه امکان ایجاد گزارش‌ حسابرسی‌های ذکر شده را فراهم می‌کند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41001
دکمه بازگشت به بالا