ایستگاه خبر

صرافی Coincheck: به زودی Qtum برای مبادله در دسترس خواهد بود

ژاپن احتمالا در حال ساخت ارز دیجیتال خود است. اما این به این معنی نیست که شرکت‌های فناوری محور در سومین اقتصاد بزرگ دنیا در حال توسعه و رقابت در فضای رمز ارزها نباشند.

به گزارش کوین‌تلگراف، صرافی ژاپنی رمز ارزها Coincheck، اخیرا امکان خرید، فروش و معامله ۱۱رمز ارز مختلف را مهیا کرده است. در اعلامیه که در تاریخ ۲۵ فوریه توسط این صرافی منتشر شده آنها قرار است رمز ارز Qtum را نیز به عنوان دوازدهمین رمز ارز مورد پذیرش به پلت‌فرم خود اضافه کنند.

مشابه با سایر ارزهای Coincheck کاربران می‌توانند رمز ارز Qtum را به حساب‌های خود واریز، ارسال و یا با سایر ارزهای این صرافی مبادله کنند. آنها همچنین خواهند توانست از این رمز ارز در فرایند وام دهی  Coincheck نیز استفاده کنند. کاربران می‌توانند با موافقت با شرایط قرارداد، ارزهای خود را به صرافی وام دهند. صرافی Coincheck نیز تعهد می‌دهد که رمز ارزهای آنها را با نرخ سود سالیانه حداقل ۵ درصد به آنها بازگرداند.

گفتنی است که بلاک‌چین پلت‌فرم Qtum در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. از آن زمان تاکنون تیم آنها با مشارکت آمازون و گوگل در حال توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز خود هستند.

https://coiniran.com/?p=37179
دکمه بازگشت به بالا