ایستگاه خبر

خرید رمز ارز در کوین‌بیس با کارت‌های PayPal

کوین‌بیس (Coinbase) صرافی رمز ارز فهرست‌شده در Nasdaq، اکنون به مشتریان امکان می‌دهد که در ایالات متحده با استفاده از PayPal رمز ارز خریداری کنند.

این طرح بدین معنی است که اکنون می‌توان از کارت‌های نقدی و حساب‌های بانکی مرتبط با PayPal برای خرید کریپتو در Coinbase استفاده کرد. البته این صرافی اعلام کرده است کارت‌های اعتباری و چک‌های الکترونیکی مرتبط با PayPal مشمول این طرح جدید نیستند.

تاکنون، مشتریان در ایالات متحده می‌توانستند کریپتو را با یک حساب بانکی متصل از طریق خانه تسویه‌حساب خودکار، تهاتر خودکار یا انتقال وجه، کارت اعتباری و وجوه موجود در کیف پول USD Coinbase خود خریداری کنند.

Coinbase با بیان اینکه اضافه شدن PayPal به روش‌های پرداخت، خرید رمز ارزها را سریع‌تر و ساده‌تر می‌کند، افزود: کاربران می‌توانند «بلافاصله» خرید رمز ارز را با PayPal انجام دهند.

سقف خرید رمز ارز از طریق PayPal تا ۲۵۰۰۰ دلار در روز است و کوین ‌بیس کارمزدهای ۳.۹۹ درصد دریافت می‌کند. واریز دلار از PayPal به کوین‌بیس ۲.۵ درصد هزینه دارد.

در حالی که این گزینه در حال حاضر فقط برای کاربران ایالات متحده در دسترس است، این صرافی گفت «در ماه‌های آینده» از کاربران کشورهای دیگر نیز پشتیبانی می‌کند.

کوین‌بیس در حال حاضر از انتقال وجه نقد به PayPal در ایالات متحده، کانادا، اتحادیه‌ی اروپا و انگلیس پشتیبانی می‌کند.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین صرافی‌ ارز دیجیتال ایرانی – مقایسه تخصصی بهار ۱۴۰۰

 

Source

https://coiniran.com/?p=45384
دکمه بازگشت به بالا