ایستگاه خبر

کوین‌بیس یک مدل اشتراک بدون هزینه را می‌آزماید

بر اساس گزارش‌های مختلف، کوین‌بیس صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال، در حال آزمایش یک سرویس مبتنی بر اشتراک بدون هزینه است.

Coinbase One در راه است

این سرویس جدید Coinbase One نام دارد و در ابتدا به تعداد محدودی از کاربران صرافی ارائه می‌شود.

ویژگی اصلی این سرویس، تجارت بدون کارمزد است، به این معنی که کاربران در هر بار خرید و فروش کریپتو نیازی به پرداخت هزینه معاملاتی نخواهند داشت. با این حال، به نظر می‌رسد هزینه اشتراک وجود خواهد داشت. هزینه‌های جداگانه—تفاوت قیمت‌ها برای خرید و فروش—نیز اعمال خواهد شد.

کوین‌بیس علاوه بر معاملات بی‌هزینه، پشتیبانی تلفنی اولویت‌دار را هر روز از جمله تعطیلات و آخر هفته‌ها ارائه می‌کند.

این سرویس همچنین محافظت بیشتری از حساب ارائه می‌دهد، و هر کاربر به طور بالقوه واجد شرایط بازپرداخت ۱ میلیون دلاری در صورت هک شدن حساب کاربری خود می‌شود. به طور معمول، صرافی‌‌ها تنها در صورتی به کاربران خسارت می دهند که خود صرافی، نه یک حساب شخصی، هک شود.

این دو ویژگی ممکن است در پاسخ به بحث‌های اخیر معرفی شده باشند که در آن Coinbase به دلیل خدمات ضعیف به مشتریان پس از حملات به صرافی مورد انتقاد قرار گرفته است.

اطلاعیه رسمی کوین‌بیس هنوز منتشر نشده

کوین‌بیس سرویس جدید را هنوز به طور رسمی اعلام نکرده است یا نشان نداده است که چه زمانی برنامه به طور گسترده در دسترس خواهد بود. فقط The Block در ابتدا این خبر را بر اساس مطالبی که به دست آورده بود گزارش کرده است.

اگر کوین‌بیس این خدمات را به طور گسترده‌تری ارائه کند، از سایر شرکت‌ها متمایز خواهد شد. سایر پلتفرم‌های معاملاتی، به ویژه Robinhood و eToro، خود را با سیاست‌های بدون کارمزد متمایز کرده‌ بودند.

در حالی که ممکن است این خدمات به دلیل قیمت‌های مختلف و محدودیت‌های برداشت مختلف، لزوماً در مجموع ارزان‌تر نباشند، می‌توانند Coinbase و سایر صرافی‌های ارز دیجیتال را مجبور به ارائه گزینه‌های رقابتی کنند.

این هفته، Coinbase همچنین اعلام کرد که بخش پشتیبانی از مشتریان، هوش مصنوعی Agara را خریداری کرده است و امروز، اعلام کرد که محدودیت‌های وام دهی را برای برخی از مشتریان به ۱ میلیون دلار افزایش می‌دهد.

 

پیشنهاد مطالعه: تحلیل آنچین هفتگی ارزهای دیجیتال (۱۱ آبان): استقبال از بازارهای مشتقات

 

Source

https://coiniran.com/?p=48179
دکمه بازگشت به بالا