ایستگاه خبر

پشتیبانی کوین‌بیس از Apple Pay برای خرید رمز ارزها

کاربران آیفون کوین‌بیس (Coinbase) اکنون می‌توانند با استفاده از Apple Pay بیت کوین، اتریوم و سایر رمز ارزهای پشتیبانی‌شده را با Mastercard یا Visa خریداری کنند.

پشتیبانی Apple Pay از دارندگان دبیت کارت بدهی

کوین‌بیس در حال گسترش پشتیبانی از Apple Pay است. در حالی که این صرافی از ماه ژوئن برای همه کاربرانی که کارت Coinbase داشتند از Apple Pay پشتیبانی می‌کرد، اکنون این قابلیت برای هر کسی که کارت Mastercard یا Visa دارد هم فراهم است. پشتیبانی از اپل‌پی به کاربران اکثر بانک‌های جهان اجازه می‌دهد تا در رمز ارزهایی مانند بیت کوین و اتریوم در کوین‌بیس سرمایه‌گذاری کنند.

در یک پست وبلاگ پنجشنبه، این صرافی شناخته‌شده رمز ارزی اعلام کرد کاربران می‌توانند فوراً تا ۱۰۰۰۰۰ دلار پول دریافت کنند. از امروز، Apple Pay هنگام خرید رمز ارزها در Coinbase با دستگاه iOS یا مرورگر سافاری به صورت خودکار به‌عنوان یک روش پرداخت ظاهر می‌شود. کوین‌بیس افزود که کاربران اندروید می‌توانند در پاییز امسال با Google Pay به عملکردی مشابه دسترسی پیدا کنند.

این صرافی همچنین تغییر بزرگ دیگری را در مورد برداشت‌ها اعلام کرد. در حال حاضر، برداشت از Coinbase به حساب‌های بانکی می‌تواند تا پنج روز به طول انجامد. سیستم جدید از پرداخت‌های در لحظه استفاده می‌کند و به مشتریان با حساب‌های بانکی مرتبط امکان می‌دهد تا بلافاصله سرمایه‌گذاری خود را نقد کنند.

شبکه پرداخت در لحظه توسط The Clearing House اداره می‌شود، یک شرکت پرداخت ایالات متحده که با اکثر بزرگترین بانک‌های تجاری ایالات متحده مرتبط است. این سرویس مختص مشتریان آمریکایی خواهد بود.

کوین‌بیس یکی از تأثیرگذارترین صرافی‌ها و مورد علاقه معامله‌گران خرد بوده است. این هفته، برایان آرمسترانگ، مدیرعامل شرکت، با مقررات رمز ارزی پیشنهادی در لایحه زیرساخت‌ها مخالفت کرد و گفت که این می‌تواند به شدت به نوآوری‌های حوزه کریپتو در ایالات متحده آسیب برساند.

این صرافی عرضه اولیه سهام (IPO) خود را در آوریل اجرا کرد و در اولین روز معاملاتی خود به ارزش ۱۰۳ میلیارد دلاری رسید. امروز، COIN با ارزش ۵۲ میلیارد دلار معامله می‌شود.

 

پیشنهاد مطالعه: عرضه اولیه صرافی یا IEO چیست؟ بررسی تفاوت ICO با IEO

 

Source

https://coiniran.com/?p=46917
دکمه بازگشت به بالا