ایستگاه خبر

کوین‌بیس کیف پول BRD را برای سازگاری با Web3 خرید

کوین‌بیس شرکت خدمات صرافی و بلاکچین، BRD Wallet یک پلتفرم کیف پول رمز ارزی رایگان و اپن سورس را خریداری کرده است.

با این خرید، تیم BRD به کیف پول Coinbase ملحق خواهد شد و به توسعه پروتکل‌های خود حضانت و ادغام Web3 کمک می‌کند. این آخرین خرید کوین‌بیس به دنبال مجموعه‌ای از خریدهاست که با بررسی بیشتر صرافی‌های جریان اصلی در پیاده‌سازی‌های جدید فناوری‌های مبتنی بر بلاکچین، در کنار بهبود خدمات حضانت، قابل توجه است.

کوین‌بیس همچنین پلتفرم تبلیغاتی Agara، پلتفرم زیرساخت‌های بلاکچین Bison Trails و شرکت تحلیل بلاکچین Skew را خریداری کرده است. Coinbase همچنین Zabo را خریداری کرده است، تیمی که پروتکل‌های قابلیت همکاری کیف پول را توسعه می‌دهد.

BRD در بیانیه ای به اشتراک گذاشت:

ما می‌خواهیم از کاربران وفادار و متعهد خود که به رشد جامعه ما به بیش از ۱۰ میلیون مشتری در سراسر جهان کمک کرده‌اند تشکر کنیم. ما خود را خوش‌شانس می‌دانیم که در پذیرش رایج ارزهای دیجیتال نقش ایفا کرده‌ایم و از تعامل با جامعه کاربری و طرفداران اختصاصی خود کاملاً لذت برده‌ایم.

BRD در سال ۲۰۱۴ با نام «breadwallet» راه‌اندازی شد و از آن زمان از پیشگامان فناوری کیف پول رمز ارزی برای بیش از ۱۰ میلیون کاربر خود در طول سال‌ها بوده است. به گفته BRD، کیف پول آن‌ها به طور عادی به کار خود ادامه خواهد داد و کاربران فعلی آن‌ها تا سال ۲۰۲۲ امکان مهاجرت کامل به کیف پول کوین بیس را خواهند داشت.

به گفته کوین‌بیس، خرید BRD، تخصص عمیقی در نگهداری شخصی کیف پول های رمز ارزی به ارمغان خواهد آورد، و افزود که این حرکت با هدف فعلی آن برای گسترش دامنه دسترسی و قابلیت دوام آن برای سرمایه‌گذاری[ها] در خود نگهبانی و Web3 همخوانی دارد. قابل ذکر است، تیم BRD روی یک محصول از قبل موجود کار خواهد کرد و این محصول قبلاً دارای ویژگی‌های مشابهی است که پیاده‌سازی شده است.

در اوایل این ماه، کوین‌بیس افزونه مرورگر مستقل کیف پول خود را راه‌اندازی کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: معرفی کیف پول تراست ولت Trust Wallet + لینک دانلود

 

Source

https://coiniran.com/?p=48481
دکمه بازگشت به بالا