ایستگاه خبر

سازندگان Coil حالا می‌توانند پرداختی‌ها را با کیف پول‌های Uphold دریافت کنند

بستر پرداخت دیجیتال Uphold، همکاری خود را با Coil ارائه دهنده خدمات کسب درآمد وب، با استفاده از پروتوکل Interledger اعلام کرد.

بنا بر گزارش Cointelegrapgh بستر پرداخت دیجیتال Uphold، خبر از یک مشارکت داد که به سازندگان Coil اجازه می‌دهد این بستر را به عنوان کیف پول خود انتخاب کنند تا پرداختی‌ها را با بیش از ۵۰ پول رایج و رمز‌ارز‌ و در بیش از ۵۰ کشور در سراسر جهان دریافت کنند. Coil یک خدمت تحت وب است که روش‌های جایگزین برای تولید‌کنندگان محتوا تدارک دیده تا بتوانند به صورت آنلاین از کار خود کسب درآمد کنند. همکاری با این شرکت از پروتوکل Interledger استفاده می‌کند.

رابین اُ کونل مدیر ارشد مالی در Uphold می‌گوید:

“توانایی پرداخت برای اشتراک برنامه،‌ مقالات خبری و امتیاز‌ها به صورت بدون کلیک و در لحظه، حسی شبیه به آینده می‌دهد. منحصرا در موقعیتی هستیم که برای شریک‌هایی چون Coil امکاناتی مانند رابط میان سیستم‌های پولی قدیم و جدید و یک بستر پرداخت بی‌نقص برای کاربران آن‌ها ارائه می‌کنیم.”

ادغام Coil با WordPress

شرکت Coil، بستر پرداخت دیجیتال Uphold را به عنوان ارائه‌دهنده کیف پول برگزیده است و به صورت همزمان از افزونه‌ی «کسب درآمد وب کویل» رونمایی کرده که به ناشران ووردپرس این امکان را می‌دهد تا از محتوای خود کسب درآمد کنند. کاربرانی که از این افزونه استفاده می‌کنند قادر به پیاده‌سازی عملیات بدون تبلیغ و محتوایی که نیاز به اشتراک دارد، هستند.

بنیان‌گزار شرکت Coil، استفان توماس اشاره کرده است که این افزونه با ایجاد یک جریان درآمد تازه، آزادی انتخاب بیشتر و سختی کمتری را برای تولید‌کنندگان ووردپرس فراهم می‌کند. در همین حال، مصرف‌کنندگان از سختی‌های اشتراک و مشکلات حریم خصوصی مربوط به تبلیغات آزاد می‌شوند.

بنا بر نظرسنجی W3techs در آوریل، بیش ز یک‌سوم محتوا در سطح وب با استفاده از نرم‌افزار ووردپرس انتشار می‌یابد.

توسعه‌ی گزینه‌ها و انتخاب‌های پرداخت

بستر پرداخت دیجیتال Uphold به کاربران خود انتخاب‌های بیشتری برای پرداخت با رمزارز‌ها و پول‌های رایج و حتی فلزات گرانبها داده است. این یک بستر پول دیجیتال با بیش از ۲ میلیون مشتری است که از زمان راه‌اندازی در سال ۲۰۱۵ بالغ بر ۶ میلیارد دلار تراکنش را در سطح ۱۸۴ کشور بر عهده داشته است. این بستر در ماه مارس کارت اعتباری خود را معرفی کرد که امکان پرداخت را با رمز‌ارز، کالا و پول نقد تبدیل‌شده فراهم کرد، به علاوه به تازگی از گسترش عرضه‌ی کوین‌های قیمت ثابت در سبد خود خبر داد، از جمله (TrueUSD(TUSD)، Tether(USDT)، USD Coin(USDC و DAI.

 

https://coiniran.com/?p=38969
دکمه بازگشت به بالا