ایستگاه خبر

مزایده اولین NFT های کوکاکولا در متاورس

کوکاکولا به مناسبت بزرگداشت روز جهانی دوستی، یک بسته NFT متشکل از چهار مجموعه دیجیتالی را به حراج می‌گذارد. این حراج در ساعت ۱۲:۰۱ بامداد به وقت UTC در تاریخ ۳۰ جولای آغاز می‌شود و در ساعت ۲:۰۰ بعد از ظهر به وقت محلی در تاریخ ۲ آگوست به پایان می‌رسد.

کوکاکولا از فناوری NFT استفاده می‌کند

کوکاکولا در حال ورود به فضای NFT است و با همکاری Tafi، خالق محتواهای سه‌بعدی سفارشی برای آواتارهای مجازی و Virtue، اولین مجموعه کلکسیون دیجیتال خود را به مناسبت روز جهانی دوستی ایجاد می‌کند. درآمد حاصل از فروش به Special Olympics International، شریک دیرین کوکاکولا تعلق می گیرد. سلمان کریگا، رئیس برند تجاری Global Coca-Cola، در بیانیه مطبوعاتی گفت:

ما خوشحالیم که اولین NFTهای خود را با متاورس (Metaverse)، جایی که دوستی‌های جدید در دنیاهای جدید به روش‌های جدید ایجاد می‌شود، به اشتراک می‌گذاریم و از دوست و شریک دیرین خود، Special Olympics International حمایت می‌کنیم. هر NFT برای تجلیل از عناصر اصلی برند کوکاکولا ایجاد شده که در دنیای مجازی به روش‌های جدید و هیجان انگیز تفسیر شده است.

این مجموعه NFT، با نام جعبه دوستی (The Friendship Box) الهام گرفته از لحظات مشترک دوستی است و به‌عنوان یک قطعه واحد در بازار NFT OpenSea به مزایده گذاشته می‌شود. این جعبه شامل چهار NFT به‌علاوه یک راز منحصر به فرد است که فقط در صورت باز شدن جعبه برای داوطلب برنده فاش می‌شود.

برای جشن گرفتن راه‌اندازی اولین مزایده NFTکوکاکولا، Decentraland در متاورس یک مهمانی مجازی با مهمانان غافلگیرکننده برای سرگرم کردن جمعیت ترتیب می‌دهد.

 

پیشنهاد مطالعه: توکن غیر قابل تعویض (NFT) چیست؟

 

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=46786
دکمه بازگشت به بالا