ایستگاه خبر

حمله مهاجمان به سایت Bitcoin.org پس از شکست در دادگاه انگلستان

به گفته مدیر سایت Bitcoin.org این سایت با یک حمله DDoS روبرو شده است. اندکی پس از شکست در دادگاه انگلیس، وبسایت Bitcoin.org این بار در جبهه فنی با نبرد دیگری روبرو شده است.

به گفته Cobra اپراتور ناشناس Bitcoin.org این سایت با یک حمله ردّ سرویس متوازن کاملاً گسترده (DDoS) مواجه شده است. البته CoinDesk بدون مشکل توانست به سایت دسترسی پیدا کند.

Decrypt روز دوشنبه گزارش داد که مهاجمان در ازای برگرداندن خدمات و عملکرد سایت به حالت عادی، ۰.۵ بیت کوین (BTC ، -۱.۳۶ ،۰) (۱۷،۰۱۲ دلار) درخواست کرده‌اند.

CoinDesk سعی کرد با کبرا تماس بگیرد تا در مورد این موضوع با او صحبت کند اما تا زمان انتشار این خبر اطلاعاتی دریافت نکرده است.

DDoS نوعی حمله سایبری است که هاست یا زیرساخت‌های سایت را هدف قرار می‌دهد: هاست را با افزایش کاذب ترافیک اشغال می‌کند، سپس سیستم را تحت فشار قرار می‌دهد و آن را غیرفعال می‌کند.

این حمله به آخرین مطلب سایت است که برای آموزش و راهنمایی دیگران در مورد نحوه خرید و فروش رمز ارزها طراحی شده است.

هفته گذشته، دادگاه عالی لندن، کریگ رایت، دانشمند و مدیر nChain، حکم پیش‌فرض قضایی را صادر کرد زیرا کبرا، هویت واقعی خود را افشا نکرد. در نتیجه، دادگاه حکم داد انتشار وایت پیپر بیت کوین بر سایت Bitcoin.org متوقف شود.

 

پیشنهاد مطالعه: کتاب اختراع بیت کوین (ویراست اول)

 

Source

https://coiniran.com/?p=46417
دکمه بازگشت به بالا