ایستگاه خبر

سیرکل استیبل‌کوین USDC به صورت بومی در آربیتروم راه‌اندازی می‌کند

سیرکل اعلام کرده است در ۸ ژوئن ۲۰۲۳ (۱۸ خرداد) که استیبل‌کوین USDC را به صورت بومی در آربیتروم  راه‌اندازی خواهد کرد. به گفته این شرکت، این حرکت جایگزین نسخه پل‌شده استیبل کوین از اتریوم خواهد شد که در حال حاضر در گردش است.

استیبل‌کوین USDC به صورت بومی در آربیتروم

با این خبر از طرف سیرکل، USDC توکن بومی آربیتروم و نسخه رسمی این استیبل کوین خواهد بود که در سراسر اکوسیستم آربیتروم به رسمیت شناخته شده است. همچنین در نهایت جایگزین نسخه پل‌شده استیبل کوین از اتریوم خواهد شد. سیرکل در بیانیه خود، اعلام کرد که آربیتروم نسخه پل‌شده از اتریوم استیبل کوین USDC را پیش از راه‌اندازی USDC بومی در ۸ ژوئن ۲۰۲۳ به USDC.e تغییر نام خواهد داد. برنامه‌های دیگر در اکوسیستم تغییرات مشابهی را در اسناد و رابط کاربری برنامه خود ایجاد می‌کنند.

مزایای استیبل‌کوین USDC بومی

سیرکل به چندین مزیت راه‌اندازی USDC بومی در شبکه محبوب لایه دوی آربیتروم اشاره کرد. به گفته این شرکت، بزرگترین مزیت، آوردن پروتکل انتقال زنجیره‌ای (CCTP) به آربیتروم است. این امر تأخیر در خروج پل را از بین می‌برد. سایر مزایای قابل ذکر شامل قراردادهای هوشمند قابل ارتقا و امکان معرفی رمپ‌های داخلی و خارجی سازمانی است. قراردادهای هوشمند قابل ارتقا به سیرکل امکان می‌دهد توسعه‌های آینده را در قرارداد انجام دهد.

سیرکل همچنین در بیانیه خود درباره انتقال نقدینگی صحبت کرد و اظهار داشت که آربیتروم با همه برنامه‌های اکوسیستم همکاری خواهد کرد تا از انتقال روان نقدینگی از USDC پل شده به USDC بومی اطمینان حاصل کند. پل آربیتروم در طول دوره انتقال دچار هیچ تغییر فوری نخواهد شد. به طور معمول به کار خود ادامه می‌دهد و USDC را به اتریوم و از آن پل می‌کند.

پیشنهاد مطالعه: آربیتروم (Arbitrum) چیست؟ افزایش سرعت شبکه اتریوم با راهکار آربیتروم

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=62871
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x