ایستگاه خبر

دومین بانک بزرگ جهان اوراق قابل مبادله با بیت‌کوین عرضه می‌کند!

بانک ساختمان چین CCB با همکاری یک شرکت هنگ کنگی به نام Fusang قصد دارد 3 میلیارد دلار اوراق بدهی مبتنی بر بلاک‌چین عرضه کند.

کوین دسک امروز از با استناد به روزنامه‌های چینی گزارش کرده است که این توکن‌های بلاک‌چینی در طول سه ماه و در شعب بانک دولتی Labuan و بانک Malaysia ایجاد خواهند شد.

ظاهرا این اوراق بانکی با دلار و بیت‌کوین در صرافی Fusang  قابل خرید و فروش خواهند بود. خرید فروش این اوراق از روز جمعه آغاز خواهد شد.

هنری چونگ مدیر اجرایی شرکت Fusang معتقد است اگر این پروژه موفقیت آمیز باشد، آنها می‌خواهد با هر چهار بانک بزرگ چین برای ایجاد اوراق با ارزهای دیگر نظیر یووان همکاری کند.

بانک ساختمان چین که دومین بانک بزرگ جهان است می‌خواهد با عرضه اوراق مبتنی بر بلاک‌چین از هزینه تراکنش‌های مالی در شبکه مالی خود بکاهد. آنها همچنین امتیازهایی را نیز برای مشتریان کوچک خود در نظر گرفته‌اند.

باندها Bonds اوراق بدهی قابل مبادله ای هستند که توسط دولت‌ها و یا موسسات مالی تهیه میشوند معمولا قیمت این بسته‌های مالی 4 هزار دلار است. بانک ساختمان چین اما حالا قصد دارد با عرضه بسته‌های صدلاری مشتریان بیشتری را برای خرید اوراق خود وسوسه کند.

بیشتر بخوانید: صرافی یونی سوآپ و معرفی توکن UNI

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا