ایستگاه خبر

آدرس‌های فعال شبکه Chainlink از ۳ ماه قبل ۱۴۳٪ رشد داشته است

شبکه Chainlink در مقایسه با سه ماه پیش با سرعت بالایی در حال رشد است.  تجزیه و تحلیل تیم Santiment نشان می‌دهد تعداد آدرس‌های فعال روزانه ایجاد شده ۱۴۳٪ بیشتر از سه ماه پیش است.

این تیم در Santiment از طریق بیانیه زیر و نمودار همراه‌اش، رشد سریع تجربه‌شده توسط شبکه Chainlink را توضیح دادند:

«شبکه LINK، که تعداد آدرس‌های فعال روزانه جدید ایجاد شده را اندازه‌گیری می‌کند، به رشد سریع خود ادامه می‌دهد. از امروز، ۵،۳۰۱ آدرس جدید ایجاد شده ۱۴۳٪ بیشتر از ۲،۱۸۹ آدرس سه ماه قبل آن است. این تعداد پنج روز پیش تقریبا ۱۰k شد.»

image 2021 01 25 085137

رشد شبکه به قیمت ChainLink مرتبط است
همانطور که مشاهده می‌شود، در نمودار بالا، قیمت LINK با رشد شبکه Chainlink ارتباط دارد.

آقای پترسون، از تحلیلگران برجسته‌ی کریپتو، در جدیدترین تحلیل خود از Chainlink  LINK را در مقایسه با بیت کوین و اتریوم که ممکن است نشانه‌هایی از حباب قیمتی به همراه داشته باشند، «نسبتاً ارزشمند» معرفی کرده است.

«ChainLink نسبتاً ارزشمند است. حبابی در بیت کوین و اتریوم وجود دارد که در LINK وجود ندارد.»

Chainlink هنوز در میان رمزارزهای برتر بازار نیست
با توجه به افزایش سریع آدرس‌های فعال روزانه Chainlink و تجزیه و تحلیل آقای Peterson از LINK، می‌توان نتیجه گرفت که این دارایی دیجیتال علیرغم روند صعودی سخت و رسیدن به بالاترین قیمت همیشگی ۲۵.۵۰ دلار، هنوز میان رمزارزهای برتر بازار نیست.

در زمان نوشتن این خبر، Chainlink با قیمت ۲۴.۴۴ دلار معامله می‌شود. بعلاوه، Chainlink بین منطقه قیمت ۲۳ تا ۲۴ دلار پشتیبانی کوتاه مدت دارد. اگر LINK سطح بالاتر از این منطقه را حفظ کند، هفته جدید می‌تواند فرصتی برای ادامه روند صعودی قیمت خود ایجاد کند.

با این حال، سرنوشت تمام آلتکوین‌ها مانند Chainlink در بازارهای کریپتو با بیت کوین گره خورده است. بنابراین، گاو های بیت کوین باید در طی تعطیلات هفتگی امروز با اطمینان از منطقه پشتیبانی ۳۰ هزار دلاری دفاع کنند تا محیط ایده آل برای رشد LINK فراهم شود.

 

Source

https://coiniran.com/?p=43375
دکمه بازگشت به بالا