ایستگاه خبر

Casa یک کیف پول بیت کوین با محوریت حفظ حریم خصوصی را‌ه‌اندازی می‌کند

استارتاپ کریپتوی Casa که در نیویورک مستقر است کیف پول بیت کوین جدیدی را برای خریداران جدید و مالکان قدیمی بیت کوین ارائه کرده است.

در یک پست وبلاگی به تاریخ ۱۳ ژوئن، این شرکت حوزه رمزارز که یک سرویس مدیریت پسوردهای خصوصی را ارائه می‌دهد، اعلام کرد که پس از سرمایه‌گذاری صندوق Mantis VC، کیف پول کاسا را راه‌اندازی کرده است. با استفاده از یک کیف پول نرم افزاری که برای حفاظت از حریم خصوصی طراحی شده است، به کاربران امکان می‌دهد جز نام کوچک و ایمیل خود هیچگونه اطلاعات شخصی را ارائه ندهند.

علاوه بر این، بر خلاف برخی از کیف پول‌های نرم‌افزاری مانند Exodus،  کاسا اعلام کرد که کاربران آن نیازی به ایجاد حساب کاربری با سید فریز (seed phrase) ندارند. معمولاً یک عبارت mnemonic برای بازیابی مجدد دسترسی به این کیف پول بیت کوین لازم است. طبق گفته‌های کاسا، کاربران می‌توانند یک کلید برای ذخیره در دستگاه تلفن همراه خود ایجاد کنند.

Casa Wallet همچنین دارای “Key Health” است که به کاربران امکان کنترل کردن کلیدهای خصوصی خود را می‌دهد، مطمئن می‌شود که از کیف پول نسخه پشتیبان تهیه شده است و امضاهای کاربران معتبر است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=39480
دکمه بازگشت به بالا