ایستگاه خبر

کاردانو با ریبوت byron گامی دیگر به سمت مین نت shelley برداشت

پروتکل اثبات سهام (PoS) بلاک چین کاردانو (ADA) با ریبوت Byron آغاز به کار کرد. این پروژه در حال آماده‌سازی خود برای انتقال به شبکه اصلی شلی (Shelley) است. توسعه‌دهندگان کادانو اعلام کردند شرکت فناوری همتا به همتای IOHK مجموعه‌ای از آپدیت‌ها را برای اجزای اصلی شبکه‌ی کاردانو ریبوت کرده است. این مجموعه شامل نودهای کاردانو، مرورگر و کیف پول Daedalus می‌باشد.

IOHK در مورد این ریبوت که تکمیل کردنش ۱۸ ماه به طول انجامید می‌گوید که در طراحی جدید مدولار، جداسازی دفترکل، اجماع و اجزای شبکه‌ی نودها می‌توانند تغییر کنند بدون آنکه بقیه بخش‌ها تحت تاثیر قرار گیرند. IOHK ادعا می‌کند ریبوت منجر به بهبود عملکرد و افزایش ظرفیت انجام تراکنش می‌شود.

توسعه‌دهندگان هم سعی دارند موانع تبدیل شدن به یک نود کاردانو را کاهش دهند تا کاربران بتوانند با استفاده از سخت‌افزارهای معمولی‌تر در شبکه مشارکت کرده و سطح اعتماد و عدم تمرکز شبکه را افزایش دهند. IOHK قصد دارد پس از این روی تست نت Haskett Shelley تمرکز کند.

چارلز هوسکینسون ریاضیدانه، رمزنگار و کارآفرینی است که در سال ۲۰۱۵ IOHK را تاسیس کرد. او که یکی از هم‌بنیانگذاران اتریوم هم بود در مصاحبه‌ای در ماه فوریه گفت هدفش این است که کاردانو ۵۰ تا ۱۰۰ برابر بیش از بیت کوین غیرمتمرکز باشد.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=37970
دکمه بازگشت به بالا