ایستگاه خبر

نقطه عطف جدید کاردانو : بیش از ۱ میلیون کیف پول فعال در سپرده‌گذاری

کاردانو علیرغم اینکه با هفته‌های متوالی کاهش قیمت مواجه بود، به نظر می‌رسد کریسمس زودتر از موعدی را آغاز کرده است، زیرا این شبکه رسماً به بیش از ۱,۰۰۰,۰۰۰ کیف پول رسیده است که در حال حاضر ADA را سپرده‌گذاری می‌کنند—یک نقطه عطف جدید.

با توجه به اینکه تعداد بیشتری از کاربران کریپتو به سرعت متوجه مزایا و خطرات تجارت فعال صنعت بی‌ثبات می‌شوند، اکثر آن‌ها اکنون به سپرده‌گذاری (Staking) روی آورده اند.

از زمان راه‌اندازی قراردادهای هوشمند در شبکه اصلی کاردانو در ۱۲ سپتامبر، بلاکچین کاردانو با این امید که کاربران آن را به قاتل بعدی اتریوم تبدیل کنند، محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

کاردانو همچنین به‌عنوان شبکه‌ای پیشرو با قابلیت‌هایی برای پشتیبانی از انواع مختلف dApps در صنایع مختلف از جمله مالی، مراقبت‌های بهداشتی، مدیریت زنجیره تامین آموزشی و سایر موارد، به سرعت برای خود یک مزیت ایجاد کرد. برای این منظور، تیم کاردانو، به رهبری چارلز هاسکینسون، در تورهای مختلفی در سراسر جهان بوده است که شاهد راه‌اندازی کاردانو برای موارد استفاده واقعی در این صنایع بوده‌‌اند.

چرا سپرده‌گذاری؟

علاوه بر داشتن این ویژگی‌های مهم، جذاب‌ترین قابلیت بلاکچین کاردانو الگوریتم اجماع اثبات سهام آن است. PoS کاربران را قادر می‌سازد تا سکه‌های خود را برای پشتیبانی از شبکه بلاکچین و تأیید تراکنش‌ها در ازای دریافت پاداش، به اشتراک بگذارند یا تعهد کنند.

با معرفی «Goguen» در طول ارتقای آلونزو، ویژگی‌ای که توانایی ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) را بر اساس پایه محکم کاردانو اضافه می‌کند، ویژگی staking POS به یک نقطه برجسته در نقشه راه کاردانو تبدیل شده است و پذیرندگان بیشتری را جذب می کند—بیش از ۱۴۰۰٪ در سال ۲۰۲۱.

یکی از موفق‌ترین برنامه‌ها ADACash است، یک توکن جدید انقلابی در زنجیره هوشمند بایننس (BSC) که به سادگی با نگه داشتن آن، ADA را برای کاربران به ارمغان می‌آورد. از زمان عرضه در اوایل نوامبر، این توکن در کمتر از دو هفته به ارزش بازار ۴۰ میلیون دلاری دست یافته بود و به ۱۰۰۰۰ دارنده رسیده بود.

با ارائه ۱۰٪ پاداش ADA برای سپرده‌گداری، کاربران به طور فزاینده‌ای سود خود را هم سپرده‌گذاری می‌کنند زیرا آن‌ها ADA را به عنوان تولید‌کننده بازدهی نسل بعدی می‌دانند.

افزایش کنترل و ایمنی

علاوه بر اینکه کاردانو ایمن است، با توجه به اینکه سکه‌های کاربران از کیف پولشان خارج نمی‌شوند، اعتبارسنجی‌ها از سود اضافی به‌دست آوردن جوایز به شیوه‌ای مشابه با کسب سود در حساب پس‌انداز بهره‌مند می‌شوند. علاوه بر این، برخلاف شبکه‌هایی مانند اتریوم که تأییدکنندگان را ملزم می‌کند تا زمانی که ارتقای اتریوم ۲.۰ کامل شود، سکه‌های خود را قفل کنند، کاربران کاردانو می‌توانند در هر زمانی سکه‌های خود را آزاد کرده و انتقال دهند.

با ادامه رشد شبکه کاردانو اعتباردهندگان بیشتری به این گروه خواهند پیوست و ارزش بازار سکه‌ها را به بیش از ۵۰۰ میلیارد دلار می‌رسانند، که بیش از ده برابر ارزش فعلی بازار ۴۵ میلیارد دلاری آن تا سال ۲۰۲۵ است.

 

 

پیشنهاد مطالعه: کیف پول کاردانو – معرفی بهترین کیف پول cardano

 

Source

https://coiniran.com/?p=48626
دکمه بازگشت به بالا