ایستگاه خبر

چهارمین بازار مشتقات رمزارزی، Bybit بازار اسپات خود را راه‌اندازی می‌کند

صرافی رمزارزی بای‌بیت می‌خواهد حوزه فعالیت‌های خود را گسترش دهد و محصولات مالی جدید مبتنی بر رمز ارز ارائه کند.

به گزارش خبرگزاری کریپتودیلی، این صرافی که همچنان تمرکز اصلیش بر ارائه بسته‌های مشتقی مالی رمز ارز محور حفظ خواهد بود، به زودی امکان معاملات اسپات رمزارزی را برای کاربران خود فراهم خواهد کرد.

این صرافی آسیایی تاکنون از جفت ارزهای بیت‌کوین/ تتر، اتر/تتر، ریپل/تتر و ایاس/تتر در این بازار رونمایی کرده است و قرار است به زودی بازارهای بیشتری نیز ارائه کند.

بن ژائو مالک و مدیراجرایی این صرافی معتقد است که صرافی تحت مدیریت او در یک پروسه زمانبر توانسته انتظارات هواداران خود را برآورده کند:

این باعث افتخارماست که حمایت کاربران خود را داریم، ما از ارائه یک بازار اسپات با کیفیت جهانی بسیار هیجان‌زده هستیم!

این صرافی می‌گوید این توسعه در راستای درخواست روزافزون کاربران برای ارائه بازار اسپات در این صرافی بوده‌است. بازارهای اسپات برای مبادله کنندگان حرفه‌ای رمز ارزها از جذابیت بالایی برخوردار است

نقدینگی مهمترین فاکتور در بازارهای مبادله‌ای است، بازار مشتقات رمزارزی بای‌بیت یکی از بزرگترین بازارهای دنیا در این حوزه است. کاربران صرافی ما تجربه مناسبی از رفتار حرفه‌ای و عملکرد مناسب صرافی حتی در نوسانات شدید بازار دارند. بازار اسپات آخرین محصول مالی ما نخواهد بود، اما یک گام بزرگ در راستای توسعه فعالیت‌های ما خواهد بود.

شایان ذکر است که بازارهای اسپات که به بازارهای نقدی و فیزیکی نیز شهرت دارند، امکان معاملات سریع و در لحظه رمز ارزها را فراهم می‌کنند! این بر خلاف بازارهای فیوچر است که به قیمت رمزارزها در تاریخ مشخصی در آینده وابسته است.

 

 

پیشنهاد مطالعه:  صرافی غیرمتمرکز چیست؟

 

Source

 

https://coiniran.com/?p=46559
دکمه بازگشت به بالا