ایستگاه خبر

خرید املاک با استفاده از رمزارز پترو

به زودی امکان خرید خانه و ملک به وسیله رمزارز ملی برای ونزوئلایی ها فراهم خواهد شد. رئیس جمهوری این کشور Maduro اعلام داشت، بنگاه های املاک از ماه آوریل مجاز به معامله با "پترو" (رمزارز ملی این کشور) خواهند بود. همچنین دولت برای ساخت 230 هزار خانه جدید، به واسطه وجوه به دست آمده از پیش فروش رمزارز خود با پشتیبانی نفت استخراجی این کشور، سرمایه گذاری خواهد کرد.

به گزارش کوین ایران به نقل از پایگاه خبری بیت کوین، تمامی شهروندان و اشخاص حقوقی ونزوئلا به زودی قادر به خرید رمزارز ملی از وب سایت آن و همچنین پرداخت از طریق پترو خواهند بود. به نقل از خبرگزاری این کشور Noticia al Dia ریاست جمهوری این کشور بیان داشته از ۲۰ آوریل فروش ملک از طریق رمزارز نفت-پشتیبان ونزوئلا مجاز خواهد شد.

پذیرش پرداخت با پترو توسط چهار منطقه اقتصادی

ونزوئلایی ها به زودی می توانند با رمزارز ملی خود (پترو) ملک خریداری کنند
dataifx.com

همچنین Maduro گفت که مسئولان ۴ منطقه ویژه اقتصادی، منحصرا برای به حرکت انداختن چرخه پترو، راه اندازی خواهند نمود.

این ۴ منطقه در شهر های Los Roques، Paraguana، Urena و جزیره Margarita قرار خواهند داشت.

کالا و خدمات در این مناطق توسط رمزارز دولتی پترو قیمت گذاری خواهد گردید.

طبق گزارش پایگاه خبری بیت کوین، Maduro در ماه گذشته تمام بانک های کشور را مجاز به استفاده از پترو برای حساب های پس انداز نموده است. وی سپس افزوده این دستور العمل برای موسساتی که مبادلات خارجی انجام می دهند نیز صادر شده است.

Maduro اعلام نمود بیش از ۲۰۰ هزار سفارش از ۱۳۳ کشور طی پیش فروش ۳۰ روزه پترو ثبت گردیده است. او به تلویزیون محلی گفت کل مبلغ سفارشات به ۵.۲۵ میلیارد دلار می رسد. وی افزود هم اکنون می توان پترو را به وسیله ارز های رایج مانند روبل روسیه، یوان چین، لیره ترکیه و یورو و رمزارز های بیت کوین، اتریوم و NEM خریداری نمود.

سه میلیون خانه با رمزارز ملی پترو ساخته خواهد شد

ونزوئلایی ها به زودی می توانند با رمزارز ملی خود (پترو) ملک خریداری کنند
e-architect

در اوائل این هفته رئیس دولت ونزوئلا اعلام نمود از زمان راه اندازی رمزارز ملی در فوریه تا کنون ۸۲.۵ میلیون پترو به فروش رسیده است. دولت سوسیالیست کاراکاس بر آن است تا بخشی از ۷۳۵ میلیون دلار جمع آوری شده از پیش فروش را در ساخت ۲۳۶ هزار خانه جدید سرمایه گذاری نماید.

مسئولین این کشور طی “برنامه عظیم مسکن”، مصوبه سال ۲۰۱۱، برنامه ایجاد تعداد ۳ میلیون مسکن جدید را تا سال ۲۰۱۹ دنبال می کنند. سرمایه مورد نیاز این ساخت و ساز از محل فروش رمزارز نفت-پشتیبان این کشور تامین خواهد شد. چهارده هزار هکتار از زمین های دولت در انتظار دستور ریاست جمهوری برای اختصاص به پروژه می باشد.

Maduro مجددا عدم پذیرش تحریم های اعمالی از جانب کاخ سفید را اعلام نمود. رئیس جمهور ایالات متحده، دونالد ترامپ اخیرا دستوری اجرایی مبنی بر ممنوعیت شهروندان امریکایی و اشخاص حقوقی از انجام هرگونه مبادله مالی با رمزارز ونزوئلایی صادر نموده است. Maduro در پاسخ، منکر هرگونه اقدام علیه رمزارز ملی پترو شد و افزود آنها قصد آسیب رساندن به اقتصاد کشور را دارند.

رئیس جمهور ونزوئلا همچنین اعلام داشت کشورش میزبان رویدادی در ارتباط با تکنولوژی بلاکچین و رمزارز ها، که در اواسط آوریل در پایتخت این کشور کاراکاس برگزار خواهد شد، می باشد.

https://coiniran.com/?p=19705
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x