ایستگاه خبر

اینک بازار صعودی بیت کوین از بازار صعودی سال ۲۰۱۷ قوی‌تر است!

بیت کوین اینک بالای ۲۰۰۰۰ دلار معامله می‌شود و شکستن این قله قیمتی بیت کوین نشان می‌دهد که بازار صعودی در راه است. شاخص مقاومت نسبی یا همان RSI از سال ۲۰۱۸ تاکنون برای اولین بار است که وارد قلمرو صعودی شده است. اینها همگی به این معنی هستند که بازار صعودی بیت کوین اینک رسمی و تایید‌شده است.

با توجه به چرخه‌های بازار کریپتو در گذشته می‌توان حدس زد که بازار صعودی امسال قوی‌تر از سال ۲۰۱۷ باشد. در آن بازار صعودی، قیمت بیت کوین از ۱۰۰۰ دلار به ۲۰۰۰۰ دلار رسید. حال این سوال پیش می‌آید که اگر این بازار حال حاضر از بازار‌های گذشته صعودی‌تر به نظر می‌رسد، آیا می‌توان انتظار داشت که قله‌هایی بالاتر از آنچه که تجربه گذشته نشان می‌دهد، شکل بگیرد؟

شاخص مقاومت نسبی نوید بازار صعودی بیت کوین را می‌دهد

اینک سه سال از آن بازار صعودی سال ۲۰۱۷ می‌گذرد. در آن بازار، بیت کوین توانست از ۱۰۰۰ دلار به ۲۰۰۰۰ دلار برسد. بیت کوین اینک رکورد جدیدی زده است و در بالای ۲۰۰۰۰ دلار معامله می‌شود. اگر این نشانه برای شما کافی نیست و بازار صعودی را از آن نتیجه نمی‌گیرید، باید بگوییم که شاخص مقاومت نسبی این دارایی نیز وارد فاز صعودی شده است.

این اولین بار بعد از بازار خرسی است که RSI وارد سطح صعودی شده است. پادشاه رمز ارز‌ها اینک در وضعیتی مشابه دسامبر سال ۲۰۱۶ قرار گرفته است. دسامبر ماه مهمی برای چرخه رمز ارز‌هاست و به عنوان یک نقطه کلیدی مهم برای اقدام قیمت عمل کرده است.

دلیل این چرخه‌های بیت کوین مکانیسم پاداش بلاک منحصر به فرد آن است که سبب می‌شود بیت کوین به یک دارایی کمیاب بدل شود و همواره چند ماهی بعد از هاوینگ، بازار صعودی این رمز ارز شروع شود. تنها ۲۱ میلیون بیت کوین موجود خواهد بود و این کدگذاری کامپیوتری غیرقابل تغییر است. در عوض، قیمت بیت کوین به صورت تصاعدی افزایش پیدا می‌کند و این دارایی وارد کشف قیمت می‌شود تا زمانی که سوداگری از کاربرد بیشتر باشد، و حباب ظاهر شود و چرخه دوباره ادامه پیدا کند.

توجه به این چرخه‌ها، کلید پیش‌بینی این است که در آینده چه چیزی رخ خواهد داد. فاصله چهار‌ساله باعث می‌شود که این چرخه‌ها تا حدودی قابل پیش‌بینی باشند و اینک با توجه به این چرخه‌ها تقریبا می‌توان گفت که بازار صعودی این رمز ارز برگشته است. اگر این چرخه همان مسیر دفعه قبل را بپیماید، قیمت‌هایی غیرقابل‌پیش‌بینی را می‌توان انتظار داشت.

اینک بیت کوین وارد یک فاز بدون نمودار شده است و می‌توان انتظار هر چیزی را در مورد آن داشت. بازار صعودی بیت کوین اینک بسیار قوی‌تر از قبل است و اینک سرمایه‌گذاران بزرگ و موسساتی وارد این فضا شده‌اند. علاوه بر این، وضعیت حال حاضر جهان و چاپ بی‌رویه پول نیز یکی از عوامل دیگری است که فضا را بیش از پیش مملو از هیجان کرده است.

Source

https://coiniran.com/?p=42645
دکمه بازگشت به بالا