ایستگاه خبر

Breadwallet اعلام کرد: ارائه ابزار پشتیبانی از بیتکوین کش در هفته آینده

Breadwallet تولید کننده والت های بیتکوین در هفته جاری اعلام کرد این شرکت از قابلیت ارسال بیتکوین کش از ۱۴ آگوست پشتیبانی خواهد کرد. این شرکت جزو اولین کیف پول هایی است که این سوریس را ارائه می کند، در حالی که بسیاری از کیف پول های دیگر اول باید نرم افزار لازم برای ارتباط با بلاکچین بیتکوین کش را داشته باشند.

ارائه ابزار پشتیبانی از بیتکوین کش

بر اساس اعلام این شرکت رونمایی از ابزار بیتکوین کش در ۱۴ آگوست خواهد بود که همزمان است با پایداری نسبی شبکه BCH. آقای Aron Lasher مدیر بازاریابی این شرکت می گوید تیم او بر این عقیده است که شبکه به اندازه کافی پایدار شده و در حال برنامه ریزی برای پشتیبانی کامل BCH در آینده است. به هر جهت برای وضعیت فعلی امکان ارسال، فقط برای یک بار، برای کسانی که مایل به انتقال کوین های خود هستند تا قبل از پشتیبانی کامل فراهم شده است.

این تولید کننده کیف پول اظهار داشت آن ها ابزاری برای انتقال کل موجودی بیتکوین کش کاربران به یک آدرس دیگر بر اساس انتخاب خود در اختیارشان قرار می دهند. در پستی در وبلاگ این تولید کننده، James MacWhyte مدیر تولید شرکت، وضعیت کاربران breadwallet را بعد از فورک (انشعاب) اینطور تشریح کرد:

“برنامه ما اضافه کردن امکان ساده ای به کیف پول فعلی است که به کاربران اجازه می دهد کل موجودی BCH خود را به آدرسی که تعیین کرده اند بفرستند. این عملیات تنها برای یک بار برای هر کاربر امکان پذیر است و میبایست کل موجودی BCH انتقال یابد. این کار تاثیری روی BTC شما ندارد.”

کلاینت کامل بیتکوین کش در آینده نزدیک ارائه می شود

شرکت شرح می دهد قابلیت جدید اضافه شده با اشکالاتی همراه است از قبیل اینکه وقتی کاربری موجودی BCH خود را ارسال می کند تراکنش تولید شده با تمام آدرس های کیف پول شما پیوند می خورد. علاوه بر این توصیه می کند که BCH خود را به آدرس دیگری در داخل کیف پول خود ارسال نکنید. اما درصورت انجام این کار –ارسال یکباره- BCH ارسال می شود ولی کوین های دیگر را شامل نخواهد شد.

در حال حاضر تعداد کمی کیف پول الکترونیکی در حال تولید ابزارهای  BCH هستند. اما شرکت هایی مثل Jaxx یا Airbits به کاربران اطمینان داده اند که به زودی امکان استفاده از BCH را ارائه خواهند کرد. بعضی دیگر نیز پیش از فورک گفته اند که از BCH پشتیبانی نمی کنند و کاربران آن ها میبایست از کیف پول دیگری در همان seed استفاده کنند که BCH را پشتیبانی می کنند. Breadwallet بر این باور است که کاربران از این امکان ارسال یکباره استفاده کرده و مجبور نخواهند بود در انتظار نسخه پشتیبانی کامل بمانند.دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.Source & Image via news.bitcoin.com

https://coiniran.com/?p=7782
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x