ایستگاه خبر

اولین صندوق قابل معامله در بورس اتریوم در آمریکای لاتین

شرکت سرمایه گذاری Crypto QR Capital صندوق قابل معامله در بورس اتریوم را در B3، دومین صرافی قدیمی کشور فهرست می‌کند. و با عنوان QETH11 در دسترس خواهد بود. QR Capital این اطلاعات را روز سه شنبه در حساب توئیتریی خود نوشت.
QR Capital در اعلامیه خود گفت که B3 به اولین صرافی آمریکای لاتین تبدیل می‌شود که صندوق قابل معامله در بورس اتریوم را لیست می‌کند. این صندوق نرخ مرجع CME Group را دنبال خواهد کرد و صندوق از طریق جمینی اتریوم ها را نگهداری خواهد کرد. این بدان معناست که سرمایه‌گذاران QETH11 نیازی به مراقبت از کلید خصوصی یا عبارت اصلی خود ندارند، الزاماتی که در طول تاریخ مانع پذیرش بوده است.

در حالی که بیت کوین کانون توجهات اصلی فضای کریپتو است، در ماه‌های اخیر اتریوم و ارز ETH نیز توجه سرمایه‌گذاران نهادی و شرکت‌هایی مانند QR Capital را به خود جلب کرده‌اند. Anchorage، یک شرکت دارایی دیجیتال که بر مؤسسات تمرکز کرده است، ماه گذشته وام‌هایی با حمایت ETH راه‌اندازی کرد. اکنون CME معاملات آتی اتریوم را فهرست می‌کند و گلدمن ساکس قصد دارد آپشن‌ها و معاملات آتی اتریوم را به مجموعه محصولات کریپتوی خود اضافه کند.

اتزیوم در حال آماده‌سازی برای راه‌اندازی دو به روزرسانی مهم در ماه‌های آینده است: EIP-1559 و اثبات سهام. در حالی که EIP-1559 در هر معامله اتریوم باعث کاهش هزینه ETH می‌شوند ، ادغام در اثبات سهام بخشی از یک برنامه گسترده‌تر برای مقیاس‌پذیرتر شدن بلاکچین است. دور شدن از اثبات کار باعث می شود شبکه ۹۹.۹۵ درصد انرژی بیشتری داشته باشد. با انتظار زیاد برای هر دو به روزرسانی، بسیاری شروع به دیدن پتانسیل اتریوم به عنوان یک دارایی مناسب برای سرمایه‌گذاری می‌کنند. اگر به روزرسانی‌ها بدون مشکل انجام شود، اتریوم می‌تواند شاهد پذیرش مؤسساتی بیشتری مشابه QR Capital باشد.

 

پیشنهاد مطالعه: نحوه عملکرد صندوق های سرمایه گذاری بورس (ETF) در حوزه بلاکچین

 

Source

https://coiniran.com/?p=46547
دکمه بازگشت به بالا