ایستگاه خبر

مرورگر Brave اکنون NFTها را از طریق فروشگاه Swag عرضه می‌کند

مرورگر Brave ، در بستر تجارت الکترونیکی Swag Store، با گسترش همکاری با پروتکل Origin از توکن‌های غیرقابل‌تعویض (NFT) پشتیبانی می‌کند.

نسخه‌ی محدود توکن‌های غیرقابل‌تعویض Brave
Brave، مرورگر وب متمرکز بر حریم خصوصی، اعلام کرده است که کاربران قادر به خرید توکن‌های غیرقابل‌تعویض (NFT) از بستر تجارت الکترونیکی آن یعنی فروشگاه Swag هستند.

این ویژگی جدید امکان فروش و انتقال مستقیم نسخه‌های محدود مجموعه‌های دیجیتالی در اتریوم را برای مشتریان Brave Store فراهم می‌کند.

مرورگر Brave سال گذشته فروشگاه Swag را برای فروش کالا با گزینه‌های پرداخت سنتی، و همچنین توکن‌های BAT و ETH  راه‌اندازی کرد. طبق گزارش Brave، فروش اولیه NFT شامل ۳۰ توکن محدود بر اساس مطالب ارسالی برندگان در مسابقه‌ی اخیر مِیم Brave است.

 برای مطالعه‌ی بیشتر از اینجا بخوانید: توکن بت (BAT) یا همان بیسیک اتنشن توکن چیست؟

هنگام خرید NFTها از فروشگاه Brave Swag، کاربران باید هنگام پرداخت آدرس اتریوم خود را  وارد کنند و سپس با استفاده از یک کیف پول کریپتو مانند MetaMask، که در مرورگر شجاع پشتیبانی می‌شود، با توکن‌های BAT یا ETH پرداخت خود را انجام دهند.

با توجه به اینکه هنرمندان جریان اصلی و موسیقیدان‌های مشهور کار خود را با اتریوم انجام می دهند، محبوبیت NFTها در شش ماه گذشته سر به فلک کشیده و توجه‌ها را بیش از پیش به سمت NFTها جلب کرده است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=43891
دکمه بازگشت به بالا