ایستگاه خبر

مرورگر بریو با ارائه اخبار و حفظ حریم خصوصی به رقابت با گوگل می‌پردازد!

مرورگر بریو اینک نمای دیگری را اضافه کرده است که کاربران از طریق این نما می‌توانند مستقیما اخبار را دریافت کنند. این نما شامل ۱۵ طبقه خبری مختلف است که کاربران می‌توانند از میان آنها به انتخاب بپردازند. این ۱۵ طبقه شامل اخباری در زمینه رمز ارز‌ها و فناوری است.

مرورگر بریو از الگوریتمی برای رتبه‌بندی کردن اخبار استفاده می‌کند و این اخبار در قسمت تاریخچه مرورگر کاربر با توجه به تاریخ انتشار سازماندهی می‌شوند. شایان ذکر است که بریو اعلام کرده که این داده‌ها ناشناس هستند و این مرورگر داده‌های شخصی را ذخیره نخواهد کرد. این مرورگر مدعی است که هیچ ردپایی از داده‌ها برای نظارت و یا جمع‌آوری توسط اشخاص ثالث برجای نخواهد گذاشت.

مرورگر بریو مدعی است که هیچ کس حتی خود این مرورگر هم نمی‌تواند به ردیابی اخباری بپردازد که کاربران بر روی این مرورگر می‌خوانند. تعداد کاربران این مرورگر در نوامبر ۲۰۲۰ به ۲۰ میلیون رسید و این نشان می‌دهد که حریم خصوصی برای کاربران اینترنت اهمیت دارد.

این پلتفرم به کاربران اجازه می‌دهد که آگهی‌ها را مسدود کنند و یا در عوض تماشای آنها توکن بت (BAT) دریافت کنند. بر خلاف مرورگر‌های دیگر، در اینجا داده‌های کاربر در هنگام تماشا کردن آگهی به بیرون درز نمی‌کند.

شایان ذکر است که نما‌های حریم خصوصی مرورگر بریو در ژوئن ۲۰۲۰ زیر سوال رفت و آن زمانی بود که کاربران متوجه شدند که بریو کد‌های بازاریابی خود را بدون اجازه کاربران در هنگام ملاقات از بایننس وارد کرده است. بریو ادعا کرده بود که این مشکل خطا بوده است و اینک آن را رفع کرده است.

source

https://coiniran.com/?p=42534
دکمه بازگشت به بالا